Zamanın Dengesi; Avangarde Koltuk Takımları

Geleneksel olarak, “Avangarde” herhangi bir sanatçı, grup ya da stili tanımlamak için kullanılan bir sözcük olarak kabul edilir. Dekorasyonda ise Avangarde, klasik duruşu, modernlikle buluşturan bir tarzı yansıtır.

Aynı insanlar gibi koltuk takımlarının da farklı tarzları vardır. Çok fazla çeşitliliğe sahip olan bu takımlarının, içinde yaşayana hissettirdiği duygularda birbirinden farklı olacaktır. Avangarde koltuk takımları da bu sıra dışı tarzlardan biridir ve içinde yaşayana, kendine özgü detaylarla klasiğin ihtişamını modern hatlarla yumuşatan, göz kamaştıran ve ağır ama bir o kadar da yenilikçi bir tarzı hissettirir.

moresa-avangarde-koltuk-takimi-74641-13-B

Avangarde koltuk takımlarında klasiğe nispetle daha canlı döşemeler kullanılmakta. Klasik mobilya ‘da olduğu gibi çok ağır işlemeler, kendini daha yumuşak geçişlere bırakmakta. Klasik tarzın ağırlığı zaman zaman evinizi bir saray gibi görünmesine neden olurken, Avangarde koltuk takımlarıyla eviniz ağır ve gösterişli bir görünümün yanında konforu da yanında taşıyan bir çizgi oluşturur.

Avangarde koltuk takımının seçiminde oturduğunuz evin tarzı da önemli bir rol oynar. Özellikle büyük ya da villa tarzı müstakil evlerde kullanılan doğru seçilmiş Avangarde bir koltuk takımı, birazda doğru dekorasyon öğeleri ile tarihte yaşıyormuşsunuz hissini yaşatabilir.

nayomi-avangarde-koltuk-takimi-47017-82-B

Avangarde takımlarda renk seçimi oldukça önemlidir. Vurgulamak istediğiniz görünüm ile doğrudan ilgili olan renklerin seçimine dikkat etmek, istediğiniz etkiyi yaratmada size yardım eder.

Avangarde koltuk takımları arasında klasik bir renk olan siyah ve beyazın uyumu stilini asla kaybetmeyen bir eşleşme ortaya çıkarır. Bu uyuma eklenebilecek, klasik bir avize ya da şömine gibi aksanlar oturma odanızın çekiciliğini arttıracaktır.

Yorum Ekle