Yükselen Trend Avangarde TV Üniteleri

Avangarde mobilya son yıllarda oldukça sık adını duymaya başladığımız çok tercih edilen bir tarz oldu. Aynı şekilde LCD televizyonların hayatımıza girmesi ile birlikte TV üniteleri de yine son yıllarda bir gereksinim sonucu doğmuş mobilya gurubu olarak hayatımızdaki yerini aldı. Eğer mobilya seçimlerinizde Avangarde tarzı tercih ediyorsanız, TV ünitesi seçiminizde de son yılların yükselen trendi Avangarde TV ünitelerinden birini seçebilirsiniz.

lizbon-avangarde-tv-unitesi-67472-10-B

 

Çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkan Avangarde TV ünitelerinde, zemin üstünde duran tek parçanın bulunduğu modellere de, zemin üzerindeki parçaya monteli panelli modellere de rastlamak mümkün. Tasarımı nasıl olursa olsun, Avangarde TV ünitelerinin salonlarımızın değişmez bir parçası olarak estetik bir tarzı ortaya koyduğu bir gerçek.

volente-avangarde-tv-unitesi-72780-11-B

 

Konforu sevenlerin ve klasik çizgileri modern tarzla sentezlemeyi sevenlerin tercih ettiği Avangarde Televizyon üniteleri, göz yormayan ama bir o kadar gösterişli formları ile salonlara değer katan bir tarzı yansıtır. Günümüz Avangarde TV ünitelerinde zaman zaman kullanılan raflar ve dolaplar ise doğru aksesuarlarla dekore edildiğinde, sizin karakterinizi ve zevklerinizi yansıtan bir zengin bir görünüm kazanır.

arella-avangarde-tv-unitesi-67094-11-B

 

Avangarde TV üniteleri, büyük hacimli mobilyalar oldukları için özellikle küçük ebatlı oturma odalarında aşırıya kaçmak, salonunuzun ya da oturma odanızın küçük görünmesine ya da istemediğiniz bir görünümün oluşmasına sebep olabilir. Doğru seçimler yapıldığında Avangarde TV üniteleri yaşam alanlarınızda gerçeküstü, lüks ve kural bozan bir tarz yaratacaktır.

Yorum Ekle