Yemek Masası Oturma Bankları

Çoğunlukla piknik alanlarında, parklarda gördüğümüz banklar aslında yalnızca dışalan kullanımı için değildir. Günümüzde banklar yatak odası, oturma odası özelliklede yemek odalarımıza hem görsel, hem fonksiyonel açıdan mükemmellik katan bir mobilya olabilir. Yemek masası oturma bankları ‘nı güzel kılan ince alanları ve boşlukları doldurabiliyor olmasıdır. Eğer küçük bir yemek odanız varsa oturma bankı almak çok iyi bir fikir olabilir.

yemek-masası

Yemek masası oturma bankları az yer kapladıkları ve yemek masasının altına dahi sığabildikleri için sıklıkla tercih edilir. Yalnızca yemek odası takımınıza stil katmanın ötesinde, depolama alanı ve ekstra oturma alanı sağlar. Bankların kendisi yer kaplamadığı gibi, küçük bir odada hatta küçük bir masada bile daha fazla misafirinizi ağırlamanıza olanak verir.

altar-bank-45983-80-B

Yemek odanız ister country tarzı yemek odası, ister modern, ister avangart hatta ister klasik olsun, mobilyalarınızla uyum sağlayabilecek pek çok yemek masası oturma bankı bulmak mümkün. Yemek masasının üç kenarında sandalyeler kullanıp, tek kenarda bank kullanmak en popüler kullanım şekli olmasına rağmen, farklı kombinasyonlar yapmak, hatta tamamen oturma bankı ile çevirmek dahi mümkündür.

cadde-sirtli-kose-bank-46007-80-B

Her tasarımın birbirinden farklı bir tarzı ve özgünlüğü vardır. Bazı modellerde sırt dayamak için arkalık bulunurken, bazı modellerde yoktur. Kimi modeller ahşap aksamlıyken, kimi modeller metal ağırlıklıdır. Yine kimi modelde kumaş ve deri kullanılırken, kimi model yalnızca ahşaptan ya da demirden yapılmış olabilir. Sizin için uygun olan tarzı belirleyip, renkleri karıştırarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda hem çok kullanışlı hem de zengin görünen yemek odaları yaratabilirsiniz.

Yorum Ekle