Yemek Masası Modelleri

Eylül ayı itibari ile satışa çıkan yemek masası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Açılabilir yemek masalarımız 250 TL ile 495 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.

Modern ceviz renk yemek masası, modern yemek masası, açılabilir yemek masası, avangarde yemek masası, avangarde açılabilir yemek masası, ceviz renk yemek masası, ceviz renk açılabilir yemek masası ve yandan açılabilir yemek masası modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İster ceviz renk ister beyaz renk yemek masalarına bakabilirsiniz. Salon ya da mutfak dekorasyonunuza göre dilediğiniz renkleri tercih edebilirsiniz.

Yemek masası modellerimizin ayakları düz, avangarde ve yatık olarak tasarlanmıştır. Beyaz avangarde yemek masaları da şıklığı ile tercih sebebiniz olabilir. Düz beyaz yemek masaları da 1+1 ve 1+0 olarak kullanılan evlerde çok kullanışlıdır. Küçük ev dekorasyonlarında büyük yemek odası modelleri dışında güzel kombinasyon imkanı sağlıyor. Mutfak dekorasyonunuza çok güzel etkiler yapacak yemek masası modellerini evgor.com.tr ‘den sipariş verebilirsiniz.

Bu koleksiyonumuza ait ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Modern Yemek Masası Açılabilir Yemek Masası
Ceviz Yemek Masası Açılabilir Yemek Masası
Avangarde Yemek Masası Ceviz Açılabilir Yemek Masası
Açılabilir Yemek Masası Yandan Açılabilir Yemek Masası

Yorum Ekle