Yatak Odanız İçin Şifonyer Alternatifleri


 

Yatak odanızda kendiniz için kişisel bakımınıza ayırabileceğiniz hoş bir köşe kurmak istiyor iseniz odanızın sizin için uygun bir bölümüne tuvalet masası için yer açabilirsiniz. Pencerenizin yanındaki duvar boşluğuna veya kapı girişinin yanı tuvalet masası için uygun bir yer olabilir.

Dekorda sadelikten ve zarafetten yanaysanız, tuvalet masası olarak daha düz hatları olan beyaz bir masa tercih edin. Masayı şeffaf, modern bir sandalye ile tamamlayabilirsiniz. Bu birlikteliği sade detaylara sahip olan büyük dikdörtgen bir ayna ile birleştirerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Masanızı daha küçük, minimal bir tarzda dekoratif aksesuar ile süsleyerek son dokunuşunuzu yapabilirsiniz.

Daha çok klasik ve romantik detayları seviyor iseniz lükens ayakları olan beyaz bir dresuarı tuvalet masanız olarak tercih edebilirsiniz. Masanızı daha zarif motifli beyaz ayna ve kumaşla kaplı sandalye ile birleştirerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Çiçekler ve aksesuarlar ile süslediğiniz masanız keyifli güzellik ritüelleri ile sizi bekliyor.

Değişik ve farklı olan tasarımlara merakınız varsa, metalik renkli, aynalı bir dresuarı tuvalet masası olarak seçebilirsiniz. Masayı şeffaf Elizabeth modeli bir sandalye ile tamamlayarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Eğer alışveriş tutkunu iseniz bu sevginizi dekorasyonunuza da yansıtabilirsiniz. Dünyanın en ünlü markalarından birbirinden güzel ve farklı alışveriş poşetlerini çerçevelettirerek duvarınıza yerleştirebilir, odanıza değişik bir hava katabilirsiniz. Günlük bakımınızı ve makyajınızı kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu köşenizde güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Çekmeceleri olan şık bir dresuarı tuvalet masası olarak seçebilrsiniz.  Masayı yuvarlak, çiçek motifli aynayla tamamlayarak ortama samimi bir hava katın. Tuvalet masanızda ışığa ihtiyaç duyabileceğiniz için şık bir abajur kullanabilirsiniz. Masanızı resim çerçeveleri ve çiçeklerle süslemeniz şık bir ambiyans oluşturur.

Yorum Ekle