Yatak Odalarınıza Yaz Havası

 Yatak Odalarınıza Yaz Havası2
Yazın güzel enerjisini evlerinize taşımak ister misiniz? Evimizin bizim için en özel alanlarından biri olan yatak odalarımıza biraz renk, coşku ve heyecan katalım.
Yazın o eşsiz neşesini odanıza katmak için mavi, pembe, turuncu ve yeşil gibi canlı renkleri yatak odanızda birleştirin. Mavi bir dresuar, neon bir sandalye ve çiçekler ile kaplanmış pembe bir nevresim takımı ile renkli ve hoş bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Dresuarınızın üzerini çiçekler ile kaplayarak ortama daha canlı bir hava katabilirsiniz.
Yatak başını krem tonlarında, kumaş kaplı bir modelle değiştirerek odanıza daha rahat ve yaza uygun bir etki kazandırın. İsterseniz zaten var olan yatak başınızı daha açık renk kumaşlar ile de kaplatabilirsiniz. Yatağınızı sade ve yalın bir çizgiye sahip bir komodin ile tamamlayarak odanızda rahat bir izlenim yaratabilirsiniz. Güneşin büyüleyici sarısı ile pamuk şekerlerini andıran pembenin buluştuğu hoş bir nevresim ile odanıza hareket katın.

 Yatak Odalarınıza Yaz Havası1
Odanıza yaz esintisi kazandırmanın en güzel yolu beyaz ferforje bir yataktır. Yaz evlerinin vazgeçilmezi olan beyaz ferforje yatak ile odanız hem geniş bir görünüm kazanır, hem de daha romantik bir hava sağlanır. Yatak başınızın arka tarafında kalan duvarı, beyaz rengin üzerine mavi çiçekleri ile bir duvar kağıdı kaplayarak hoş olduğu kadar rahat bir görünüm de yakalayabilirsiniz. Beyaz bir şifoniyer ve kumaştan yapılı bir abajur ile bütünlük hissini arttırabilirsiniz.
Yazları evlere çok yakışan renklerden bir diğeri de yavruağzı rengidir. Zarif bir duruşunun olmasının yanı sıra sevimli görünümü de vardır. Odanızda yer verebileceğiniz yavruağzı renginde bir dolapla ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Diğer eşyalarınızı daha çok beyaz veya pastel tonlarda tercih ederek mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Yatağınız ayağınızın ucuna koyduğunuz dolabı, çiçekli minderlerle tamamlayarak şirin bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz. Beyaz ve pastel tonların yan yana kullanıldığı bir oda olabildiğince huzurlu ve sıcak bir ambiyans oluşturur.

Yorum Ekle