Yatak Odalarının İhtişamı; Lüx Karyolalar

Yatak odanıza seçeceğiniz takımlar konusunda seçenekler çok. Tasarımcılar sizin için iyi, güzel ve farklı olanı sunabilmek için sürekli üretiyor. Tek yapmanız gereken odanızın ebatlarına ve sizin zevkinize biraz da modaya uygun takımı seçmek. Yatak odası takımı alırken ilk baktığımız gardolabın kullanışlılığı oluyor. Gardolabımız tabiki de önemli ama sağlığı ve görselliği karyolalarla yakalıyoruz. Aldığımız karyola ne kadar sofistike ve görkemli ise yatak odamızda o kadar güzel görünüyor. Bu görünümü Lüx karyolalarla yakalamak günümüz tasarımlarıyla çok kolay.

ventura-luks-karyola-67601-11-B

 

Yatak odanız küçük olabilir, hatta giyinmek için başka bir odayı kullanıyor olabilirsiniz; ama tek başına mobilya gurubu işlevi görebilen lüx karyolalar, istediğiniz şıklığı ve rahatlığı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Genellikle bu karyolalar, deri, kadife ya da pelüş gibi malzemelerle kaplıdır.

torse-lux-karyola-46580-81-B

 

Görünüm olarak sanki bir koltuk takımının şıklığında; yatak başlıkları ve yan aksamlar şık deri bir koltuk izlenimi verir. Böylece yatak odalarınız çalışma ya da yaşama alanına dönüşerek sıcak bir atmosfer kazandırır.

carmen-yuvarlak-karyola-48081-83-B

 

Tek başına tüm fazla eşyalarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek bazalı modeller küçük yatak odaları için ideal seçimler arasında. Bu karyolaların bir diğer özelliği ise; mutlaka takım olarak satın almak zorunda olmamanız. Şıklıkları ile geleneksel yatak odası anlayışına çağdaş bir yorum kazandıran lüx karyolaları rahatlıkla farklı takım seçenekleri ile kombinleyebilir, kendi yatak odanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu anlamda Lüx karyolalar sıradan olmanın ötesine çıkıp kendi bakış açınızı yansıtabilmeniz için büyük fırsatlar tanıyor.

 

Yorum Ekle