Yatak Odaları İçin Modern Komodin Modelleri

Estetiğin Tamamlayıcısı; 2015 Komodin Modelleri

Komodinler, yatak odanızın tamamlayıcısıdır. Aynı zamanda hem estetik bütünlük, hem de fonksiyonel kullanım sağlayan başucu mobilyaları olarak yatak odamızda önemli bir yere sahiptir. Komodin modelleri, çekmeceleri ve rafları sayesinde sizin için fonksiyonel birer yardımcı ve düzenleyicidir. Yatak odanızın diğer elemanları olan yatak ve gardırobunuzla uyumlu olarak dekore edildiğinde, odanızın görsel tamamlayıcısı olarak estetik ve zenginlik katar. Yatak odanızın en küçük ama önemli bir parçası olan 2015 komodin modellerine birlikte göz atalım.

2015 Komodin Modelleri

modern-bursa-yatak-odasi-73097-67-B

Evgör Mobilyanın 2015 ‘te en beğenilen modern yatak odası takımlarından biri; Bursa Yatak Odası Takımı. Bu modelde komodin tek çekmeceli olarak dizayn edilmiş. Yatak başlığıyla hem model, hem renk açısından sağladığı mükemmel uyum ise dikkat çekici.

 

parise-modern-yatak-odasi-65301-99-B

 

Renkli bir tarza sahip olan bu yatak odası takımında, beyaz lake ve kahverengi kombinlenmiş. Yatak odası takımının tamamında kullanılan ahşap dekor, çekmecenin kulpunda da kullanılarak, görsel bir bütünlük sağlanmış. Kullanışlı ve geniş çekmeceli bu komodin modeli, farklı görünmeyi sevenler ve modern tasarımlardan hoşlananlar için.

yagmur-mdf-yatak-odasi-54175-69-B

2015 in en şık tasarımlarından biri olan ‘Yağmur’ yatak odası takımı, tamamen MDF olarak üretilmiş. Mat beyaz komodin ‘in üzerindeki el çizimi şık desenler daha vurucu bir görünüm kazandırmak için takımın tamamında kullanılarak, estetik ve görsel bir bütünlük oluşturmuş. Tamamen sizin kullanım ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış model, 3 çekmeceli ve çekmecelerinde 3 açılımlı ray kullanılmış. Yatak odaları bu sene hiç olmadıkları kadar konforlu ve güzel görünecek çünkü 2015 komodin modelleri, birbirinden şık ve farklı tasarımlarıyla evimizin en önemli odalarından yatak odalarımıza farklı bir tarz ve estetik katacak.

Yorum Ekle