Uykunun Maestrosu; Avangarde Yatak Odası

Uyku; her canlının en doğal ihtiyacı; hayatımızın 3 de 1 i uyuyarak geçiyor. Ona bu kadar çok zaman ayırınca ondan beklentimizde buna bağlı olarak fazla oluyor. Stres ve yorgunluktan arınıp yeniden doğmuşçasına güne başlamak istiyoruz. Avangarde Yatak odası takımları yalnızca mobilya değil bizim için aynı zamanda sağlığımızın koruyucuları. Yatak odasında rahat bir uyku ve ihtişamı birleştirmek isteyenlerin seçimi ise avangarde yatak odası takımları oluyor.

veronica-avangarde-yatak-odasi-66326-11-B

Eski ve yeniyi, klasik ile moderni birleştiren avangarde yatak odası takımları klasiğin ihtişamlı görünüşünü, modernin yuvarlak hatlarıyla birleştiriyor. Klasik mobilyada olduğu gibi saten ya da kadife parlak kumaşlar varlığını koruyor. Ancak Lake cilalarıyla dikkat çeken Avangarde yatak odası takımları günümüz tasarımlarıyla ortaya çıkıyor. Modernize edilen avangarde yatak odası takımlarında oymalar ve işlemeleri azaltılıp göz yormayan şık zarif bir görsel şölene dönüşüyor.

carletta-avangarde-yatak-odasi-66756-11-B

 

Tasarım aşaması da; yapım aşaması da ayrı ayrı emek isteyen avangarde yatak odası takımları girdiği odaya kattığı asaletle bunu belli ediyor. Dekorasyon ile sanatın birleştiği nokta olan avangarde yatak odası takımları etkileyici ve büyüleyici bir konsept. Hele birde doğru aydınlatma öğeleri ve doğru renklerle birleştiğinde zarif ama bir o kadar zengin ve gösterişli bir yatak odasına dönüşüyor Klasik mobilya nın günümüz modasını yansıtan yüzü avangarde yatak odası takımlarının bugün çok çeşitlerini bulmak mümkün. Bir noktada evimizin tamamına damgasını vuran bu tarz şıklığın ve konforun yatak odasındaki yansımasıdır diyebiliriz.

Yorum Ekle