Tek Kişilik Yatak Odaları

Genç odalarının tarzına yönelik veya yalnız yaşayan yetişkin insanlar için hepsi birbirinden güzel dekor fikirlerini sizin için bir araya topladım. Gelin bunları bir inceleyelim.Tek Kişilik Yatak Odaları4

Yatak odasının olmazsa olmazlarından biri komodinlerdir. Komodin deyince her ne kadar akla çekmeceli, klasik komodinler gelse bile, farklı objeleri de tasarlayarak komodin olarak kullanmak mümkündür. Örneğin; tabure, sehpa gibi birbirinden farklı objeleri komodin olarak değerlendirip değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yatak başınızda klasik, alışılagelmiş bir komodin yerine çok özel tasarım sehpa tercih edilerek odanızdaki enerjiyi değiştirebilirsiniz. Baş ucu lambanız yerine kullanabileceğiniz tavandan asılmalı bir avize odanıza güzel bir şıklık katacaktır. Odanıza hareketli bir görünüm katabilmek için yatağın üzerini renkli yastıklar ile süsleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Odaları3

Genç kız çocuğunuz için pastel tonların daha ağırlıkta olduğu romantik, tatlı ve şık bir oda hazırlayabilirsiniz. Bunun için beyaz ve krem tonları en ideal seçimlerden biri olabilir. Krem rengi bir yatak başını daha çok somon tonlarında aynalı bir komodin ile birleştirerek harika bir uyum elde edebilirsiniz. Yatak başının arkasında kalan duvarınızı, krem ve yavru ağzı tonlarındaki çiçek desenli duvar kağıdı ile kaplayarak romantik bir hava yaratabilirsiniz. Yatak örtülerinizi ve perdelerinizi krem ve yavru ağzı tonunda seçip odaya bir bütünlük katabilirsiniz.,

Tek Kişilik Yatak Odaları Tek Kişilik Yatak Odaları2

Yatak başınızın üstünde kullanabileceğiniz kelebek görünümünde aynalar ile alana tatlılık katabilir, çiçek desenli, kollu avize modelleri ile odanızdaki o şıklığı arttırabilirsiniz.

Su yeşilinin daha ağırlıkta olduğu kibar bir oda dekorasyonu oluşturarak huzurlu bir alan yaratabilirsiniz. Küçük bir odaya eğer sahipseniz yatağınızı pencerenin önüne koyarak sabah güneşi ile güne daha aydınlık başlayabilirsiniz.

Yorum Ekle