Tarzın Temsilcisi; Avangarde Köşe Takımları

Gösteriş ve ışıltının sembolü Avangarde köşe takımları, klasik bir ev hayal eden ancak köşe takımlarının rahatlığından da vaz geçemeyenler için ideal bir tarzı yansıtır. Köşe takımlarınızın işlemeli ve altın varaklı varyasyonları Avangarde Köşe takımlarında hayat bulur.

sahara-avangarde-kose-takimi-55413-73-B

 

Dekorasyonda zenginleşen tasarım ve ürün çeşitliliğiyle birlikte doğmuş olan Avangarde Köşe Takımları, Avangarde’ın alımlılığı ile köşe takımlarının modernliğinin birleşiminden oluşmuş hem rahatlığı, hem gösterişi ön planda tutan faklı bir çizgi olarak dikkat çekmekte ve son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir.

avonas-avangarde-kose-takimi-73271-12-B

 

Kumaş seçimlerine özen gösterilen bu tarzda, parlak kumaşlara, kadifelere ve yüksek kaliteli döşemelere yer verilir. Sanatı günlük hayatla birleştirmeyi başaran Avangarde köşe takımları, tasarımlarıyla klasik anlayışı yıkarak yeni bir dekorasyon anlayışını da beraberinde getirmiştir. Herhangi bir profesyonel yardım almadan ev dekorasyonunu gönlünüzce yapmanızı sağlayan bu yeni stil takımlar, evinize sıra dışı bir görünüm kazandırır.

orkestra-avangarde-kose-takimi-57179-99-B

 

Estetik bir görünüme sahip, bir o kadarda şık tasarımlı Avangarde köşe takımları ile hem modayı yakından takip etmek, hem de klasikten de modernden de ödün vermeden sizi ve hayallerinizi yansıtan, salonlar yaratmanız mümkündür. Birçoğu yatak olma özelliğini de taşıyan Avangarde köşe takımları, kullanılan malzemelerin kalitesi, aksamlarının dayanıklılığı, mekanizmalarının modernliği ile hem salonunda tarz değişikliğine gitmek isteyenlerin, hem de yeni evlenen çiftlerin 2015 te en çok tercih ettiği model olarak dikkat çekiyor.

Yorum Ekle