Su Yeşili, Buz Mavisi ve Toz Pembenin Dekordaki Uyumu

  Su Yeşili, Buz Mavisi ve Toz Pembenin Dekordaki Uyumu3

Yatak odalarınızda, salonlarınızda, oturma odalarınızda, çalışma alanlarınızda ve evinizin diğer bölümlerinde kullanabileceğiniz bu renkler evinizi şenlendirir ve aydınlık verir. Daha rahat daha ferah ve huzur verici bir ev yaratmak istiyorsanız bu renkleri evinizde kesinlikle kullanmalısınız. Su yeşili, buz mavisi ve toz pembe oldukça iç açıcı ve açık renklerdir.

Oturma odanızda krem rengi duvarlarınız ve kahverengi mobilyalarınızın arasına bu açık renkleri yerleştirerek odanıza heyecanlı bir hava katabilirsiniz. Ya da tamamen beyaz duvarları olan oturma odanıza buz mavisi koltuklar üzerlerine toz pembe yastıklar ve toz pembe perdeler ile ortamı aydınlatabilir su yeşili aksesuarlar ile bu görselliği tamamlayabilirsiniz.

  Su Yeşili, Buz Mavisi ve Toz Pembenin Dekordaki Uyumu

Salonunuzu eğer yemek masanızla beraber kullanıyorsanız bu renkleri ahşap bir masa ve sandalyeler ile kombinleyebilirsiniz. Örneğin ahşap mobilyalarınızı bu renklere boyayarak, her sandalyeyi farklı bir renk yapıp ortaya şahane bir görünüm çıkarabilirsiniz. Böylece salonunuz hem daha enerjik hem de daha cıvıl cıvıl görünür.

Yatak odanızda kullanacağınız nevresim takımınızı bu renklerin karışımından seçerek çok güzel bir karışım elde edebilirsiniz. Perdelerinizi pembe seçerek yastıklarınızı desenli seçebilir ve ortaya yaratıcı bir hava katabilirsiniz.

Çalışma alanınızı yaratırken öncelikle aydınlık olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu renkler ise odanıza aydınlık ve şık bir görünüm sağlar size. Çalışma alanınızı oluştururken kendinizi daha rahat ve huzurlu bir mekan oluşturmanız gerekir bu renkler ise istediğiniz bu ortamı oluşturmada oldukça elverişlidir.

  Su Yeşili, Buz Mavisi ve Toz Pembenin Dekordaki Uyumu2

Mutfaklarınızda da bu renklere yer vererek daha canlı ve doğal görünümlü bir hava katabilirsiniz. Aksesuarlarınızda bu renklere yer vererek huzurlu bir mekan oluşturabilirsiniz.

Yorum Ekle