Salonunuz da Modern Yaklaşımlar; Köşe Takımları

Günümüzün modern evlerinde etkileyici renkler ve aksesuarlar kullanışlılık unsuru ile birleşiyor. Özellikle de salonunuz da dar bir alana sahipseniz, salonunuza modern bir yaklaşım katmak, kullanışlılık algısını ön plana çıkaran konforlu köşe takımları ‘nı tercih etmekten geçiyor.

Günün stresi ve yorgunluğunu üstümüzden alan bu mobilyalar, her yıl boyutlarını bizlerin ihtiyacı doğrultusunda büyütüyor.
Bu çok işlevli köşe takımları aynı zamanda salonlara rahat ve konforlu bir atmosfer kazandırıyor. Salonunuzun her kıyı köşesine adapte olan bu modern köşe takımları evde adeta sizinle birlikte yaşıyor. Size ise yalnızca sizinle özdeşleşecek salonunuzun büyüklüğüne uygun köşe takımı ‘nı seçmek kalıyor.

amora-kose-takimi-71038-12-B

Bu seçimi yaparken; salonunuz da net çizgiler yaratan köşe takımının aynı zamanda fonksiyonel olmasına, ana parçanın her iki tarafta da kullanılabiliyor olmasına ve ters L seklinde de kullanılabiliyor olmasına özen gösterin. Bu özelliklerin sizi salon yerleşimi yaparken daha özgür kılacağını unutmayın.

patonya-modern-kose-takimi-49925-88-B

Alacağınız köşe takımına ekleyeceğiniz farklı renkte bir berjer ve güzel bir orta sehpası L takımı ‘nızın tamamlayıcıları olacaktır. Birbiri ile uyumlu küçük renkli yastıklarsa köşe takımınıza sıcaklık katacaktır. Eğer salonunuzda biraz daha geniş bir alana sahipseniz ayak ucu puf ‘lu modellerden birini de seçebilirsiniz.

faune-kose-takimi-67290-11-B

Modern bir yaklaşım için L koltuk takımı iyi bir seçim olacaktır. Konfor, fiyat, çok amaçlı kullanım, kapladığı alan ve dayanıklılık göz önünde bulundurulduğunda, salonunuza modern bir yaklaşım katmak için köşe takımları ideal bir seçimdir.

Yorum Ekle