Sade ve modern oturma odaları

Yeni evli çiftlerin tercihleri sade ve şık modeller ise bu yazımızda ekonomik oturma odalarını inceleyebilirler ve fiyatlarına bakabilirler.

Sunacağımız oturma odası dekorasyonlarını kendi evinizde de uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda farklı renk kartelalarından renkleri seçerek kendi ev dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

koltuk takımları koltuk takımları

Oturma odasındaki uygun tablolar ortamı etkileyen dekoratif ürünlerin başında gelir. Beyaz bir duvar üzerine koltuk renginize yakın tablo tercih edebilirsiniz. Trend olan 3 parçalı ya da 5 parçalı kanvas tablolar çok şık bir tercih olacaktır. Çerçeveli eski basit fotoğraflar artık çok tercih edilmiyor olsa da çerçevesi büyük olan fotoğraf dekorlarını tercih etmelisiniz.

Genel olarak bir koltuğunuzu duvara sıfır olacak şekilde dekor edebilirsiniz. Diğer büyük koltuğu ise duvardan 1-2 metre uzak duracak şekilde dizayn edin. Bu aradaki boşluğa ise kitaplık en uygun tercih olacaktır.

Küçük salonlarda koyu renkleri kullanabilirsiniz. TV ünitelerini de yakın tercih edebilirsiniz.

koltuk takımları koltuk takımları

Kırlentler genelde çok değiştirilmemesi gereken dekoratif ürünlerdir. Berjerin deseni kırlette olabilir. 3 koltuğun kırneti diğer kırlette kullanılabilir. Çok zıt renkler olmamalıdır. 3 renk kombinasyonu ideal seçimdir.

Orta sehpa ve puflar olmazsa olmaz oturma odası dekorasyon ürünüdür. En çok tercih orta sehpa olmakla beraber genç çiftler pufları da tercih ediyor. Sıcak ve samimi ortamların oluşmasını sağlayan bu puflar tercih sebebi oluyor. Yan sepha, abajur ve sarkıt lambalar da salon dekorasyonlarında tercih edilebiliyor.

koltuk takımları koltuk takımları

Daha açık canlı renkleri tercih edecekler ise iyi bir seçim yapmalıdır. Yeşil ve pembe/lila komninasyonlar terciniz olabilir.

koltuk takımları koltuk_takimlari_7

Sizler için hazırladığımız salon dekorasyonlarını değerlendirmenizi umuyoruz. Uygun fiyatlı tasarımları da ürün resmine tıklayarak inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

3+3+1, 3+2+1, 3+3+1+1 gibi farklı kombinasyonlarda ve farklı renk-kumaş seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Yorum Ekle