Residence Stüdyo daireler için mobilya önerileri

Sizler için residence/stüdyo dairelere göre hazırlanmış koltuk takımlarını derledik. Çekimler de aynı şekilde residence dairede gerçekleştirildi. 1+1 ve 1+0 dairelerdeki dekorasyon önerilerine ışık tutacak mobilyaları inceleyebilirsiniz. Küçük ve sade tasarımlara sahip koltuk takımları ile çok şık bir daireye sahip olacaksınız.

Kırmızı ve yeşil kombinlerin yanında yine bir beyaz-ceviz orta sehpa kullanılmış. Tekli berjeri ise modern ve estetik duruşa sahip kolları aşağı uzanan tarzadır.stüdyo daire salon takımları salon takımlarıKrem ve beyaz sehpa-konsol ve farklı aksesuarlarla (abajur gibi) bu renk tonları sizlerin evini çok farklı gösterecek. Yatık ahşap ayakları evinizi geniş gösterebilir.

Kolları yukarı uzanan 2 berjer ile dekore edilmiş takımımızda canlı minder renkleri kullanıldı. stüdyo daire salon takımlarıYeşil kombinli takımımızdaki minderlerde de çiçek motifleri mevcut. Yatık ayaklı modellerin yanında duvar renkleri çok farklı olmamalıdır. Minderden çok ufak bir renk tonunu duvara uygulayabilirsiniz.residence salon takımlarıSade beyaz bir tasarıma sahip olmak isteyenler için ise bu konseptler çok uygun olacaktır. İnce ayakları ve ince kol kısımları odayı ferah tutacaktır.residence salon takımları salon takımları salon takımları

küçük ev dekorasyonuAhşap renk tonlara sahip aksesuarları da evinizde kullanabilirsiniz. TV ünitesi ve sehpanın yanı sıra dekorasyon ürünleri de ahşap-ceviz renk tonlarına yakın olursa harika bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

küçük ev dekorasyonuGeniş kolları ve geniş oturum yerleri ile büyük modellere sahip koltukları az kullanabilirseniz farklı dekorasyonunuz olacaktır.

İlgili mobilyaları incelemek için resimlere tıklayabilirsiniz. Farklı kombinasyonlarla satın alabileceğiniz tasarımları farklı kumaş renkleri ile sipariş verebilirsiniz.

Yorum Ekle