Pastel renklere sahip oturma odaları

Pastel renk tonlara sahip bir oturma odanız olsun istiyorsanız sizlere harika dekorasyon önerilerimiz olacaktır.

Şık ve modern oturma odaları için önerilerimizi inceleyin ve istediğiniz ölçü ve renk tonlarında ev dekorasyonunuzu tamamlayın.

Mavi ve açık renk tonlarına sahip salon takımımız avangarde konsepti ile dikkat çekiyor. Sandalye ve minderlerindeki mavi tonlar çok göz alıcı konumda. Soft renkteki halısı ve ayna bölmesi ile dikkat çekiyor. Orta sehpa modeli puf görünümünde ve camlı konsepti ile şık bir dekorasyon dokunuşu oluşturmuş. Avize ve tavan aydınlatması dışında duvardaki tv ünitesi ve led aydınlatması odaya mistik bir hava veriyor. Romantik tarzdan uzak klasik görünüme yakın avangarde tasarıma sahip mobilyalar evinizde daha oturaklı bir hava katacak. Asil görünümün en temek unsuru olan avangarde unsur bu takımda ön planda. Avangarde Salon Takımları - 30

Pembe renk tonlarına hakim bir salon takımında sandalyeler ve minderler aynı tonajda olabilir. Yeni evli çiftlerin tercihi olabilecek bir konsepte sahip salon takımı olarak karşımıza çıkıyor. Sandalyeleri ve koltuğu ile lila pastel renkleri çok iyi kullanan bir takım. Avizeleri ve uzun camı ile çok ferah bir hava yakalamış konumda. Halı renkleri de farklı kullanıldığında kendi ev dekorasyonunuzu anında düzeltebilirsiniz.

Avangarde Salon Takımları - 4

Yine aynı renk tonlarında kullanılan ve duvarları da pembe/lila konsepte sahip olan salon takımımızda 2 berjer ve 1 koltuk bulunmaktadır. Yemek masası ve sandalyeleri ile geniş bir hava yakalamış konumda. Küçük evlerde daha romantik bir oturma odası yakalayacaktır. Doğal renklere yakın ve odayı daha aydınlık hissettirecek bir duvar dekorasyonu ile tercih edilmiş. Koyu renk tonu hakim olsa da ortadaki halı ve parkeler daha güzel gösteriyor. Zemindeki ahşap döşemelerde mobilyalarımızdan uzak bir renk olsa da bu zıtlık sizin ev tercihinize göre uyum gösterebilir. Salon Takımları - 95

İç mimarlarımız tarafından ev dekorasyonunuz uygun ölçü ve renk tonlarında üretebileceğimiz bir salon takımıdır. Kendi ruhunuzu yansıtacak duvar renkleri ve parke modelleri ile bu mobilyaları harika bir kombin yaparak butik bir oturma odanız olacaktır.

Yorum Ekle