Oturma odası dekorasyonu nasıl olmalı?

Hem sıcacık hem de samimi bir ortam için ferah bir oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır. İşte bir kaç oturma odası dekorasyonu.

Mobilyalarınızı orta sehpanın etrafına yerleştirin ve kitap okumak için bir köşe hazırlayın. Bu köşe de bir yer minderi yeterli olabilir.Salon Takımları - 34

Duvar dekorasyonu için satın alacağınız gömme dolaplar ya da duvara monte kitaplık türü mobilya aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Bu kitaplık ya da dolaplara uzak olan halılarınız mutlaka olmalı. Bu halılar aynı şekilde tv ünitelerinden de ayrı konumda olmalıdır. Bu sayede çok yoğun bir mobilya trafiği olmaz ve evdekilere ferahlık hissi verir.Salon Takımları - 58

Genel tasarımlarda 2 adet ikili ya da üçlü koltuk ve 1 adet tekli berjer koltuk dekore edilse de siz oturma odası kombinasyonu için 1 adet ikili ya da üçlü koltuk tercih edin ve 2 adet berjer mutlaka olmazsa olmaz bir kombin olacaktır. Koltuk tasarımından farklı düşünenler ise bir köşe takımı tercih etmeli ve berjersiz bir model düşünmelidir.

Salon Takımları - 38

Karakterinizi yansıtacak diğer dekoratif eşyaları ise köşelere değil de duvarların orta kısımlarına yerleştirmelisiniz.Salon Takımları - 20Diğer salon tasarımları için https://www.evgor.com.tr/salon-calismalari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Yorum Ekle