Oturma Odalarınızı Isıtan Malzeme Ahşap

Kendi doğası gereği sade ama bir o kadar gösterişli ahşap oturma odalarına biraz ağır ama daha çok sıcak bir hava katıyor. Hele birde ahşap ve rahatlığı yan yana koymayı başarabiliyorsanız, kendinize yaşanmışlık görünümlü sıcacık bir yaşam alanı yaratabiliyorsunuz. Bir bakıma siz yüzünüzü doğaya döndüğünüzde, doğada yüzünü size dönüyor. Doğanın evlerinize renk katmasına izin verin. Sizde evlerinize otantik ve sıcak bir görünüm katabilirsiniz.

anka-koltuk-takimi-69025-89-B

Klasik koltuk takımları varlığını her dönem sürdürmeye devam edecektir. Bunun yanında her yıl büyük dekorasyon ve mobilya firmaları. Klasik oturma odası takımlarına renk, desen ve model farklılıkları getiriyor. Artık çoğunlukla işlemeli, ağır, ahşap görünümlü oturma odası takımları yerine daha konforlu ve rahat olanları tercih ediyoruz. Bunun da başlıca sebebini, vaktimizin çoğunu bu alanlarda geçirmemiz oluşturuyor. Ama bu ahşaptan vazgeçmemiz gerektiği anlamına gelmiyor. Ahşabın modası ise hiç bir zaman geçmiyor.

milka-modern-koltuk-takimi-57204-99-B

Sizde bu bilinçle rahat koltuk takımlarınızı; ahşap aksesuar, sehpa ya da kütüphanenizle kombin edebilir. Modası asla geçmeyecek, yaşanmışlık hissinin yoğun olduğu, konforlu oturma odaları yaratabilirsiniz. Tamamen koyu renk ya da ahşap duvarların oturma odanızı küçük göstereceğini unutmayın. Özellikle dar ve küçük odalarda bu tür uygulamalardan kaçının. Ama ahşap dekoratif ürünler ve ahşap pencerelerin oturma odanıza ayrı bir hava vereceğini de unutmayın. Özellikle geniş oturma odalarında; parke zemin üstüne şık ve rahat ahşap mobilyalar, iyi bir ışıklandırmayla ideal sonuçlar verecektir.

sinyor-nubuk-koltuk-takimi-68003-11-B

Hep sizinle yaşlanmasını istediğiniz huzur verici oturma odasını yaratmak artık çok kolay. Kısaca buna ahşabın büyüsü de diyebilirsiniz.

Yorum Ekle