Oturma Grupları ve Maksi Takımlarla Konforu Yakalayın

Sadeliği, şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyenlerin tercihi, oturma gurupları ve maksi takımlar oluyor. Yenilikçi tasarımlarla evlerimize giren bahar esintilerini andıran bu takımlar, baharın ve yazın neşesini odalarımıza taşıyor.

fiona-modern-koltuk-takimi-1-52233-91-B

 

Pastel renkler bu sezonun en favori renkleri arasında yer alıyor. Pastel tonlarla kombinlenen oturma gurupları ve maksi takımlarsa, oturma odalarınıza renk katarak yaşam alanlarınızı hem modaya, hem de mevsime yakışır kılıyor.

flora-oturma-grubu-oturma-gruplari-maksi-takim-201-27620-53-B

 

Ahşap tasarımlar ve doğadan ilham alan formlarla üretilen, oturma gurupları ve maksi takımlarsa, rahatlığı ve göz alıcı dizaynları ile her yıl olduğu gibi bu yılda ön planda olamaya devam ediyor.

kelebek-maksi-takim-oturma-gruplari-maksi-takim-201-8263-23-B

 

Yaşam alanlarınıza bahar terapisi yapan bu takımlar, yorgun bir günün sonunda rahatlamanızı, günün stres ve yorgunluğunu atmanızı sağlayarak oturma odalarınıza ferahlık neşe ve huzur getiriyor. Çok klasik ya da çok modern tasarımlardan hoşlanmayanlar için, ideal oturma odaları yaratan oturma gurupları ve maksi takımlar, evin sıcaklığının ve yaşanılırlığının hissedilmesinde önemli rol oynarken, aynı zamanda sadelik ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Ailenizle vakit geçirdiğiniz, televizyon seyredip eğlendiğiniz, zaman zaman misafirlerinizi ağırladığınız oturma odanız, oturma gurupları ve maksi takımlarla her ihtiyaca cevap veren size özel alanlar yaratmanızı mümkün kılıyor.

just-oturma-grubu-oturma-gruplari-maksi-takim-201-33744-53-B

 

Tercihi olan Kısaca 2015 te konforu ön planda tutanların tercihi olan oturma gurupları ve maksi takımlar, aşırı klasik ya da modern bir tarzı benimsemeyenlerin tercihi olarak dekorasyon dünyasındaki haklı yerini alıyor.

Yorum Ekle