Ofis mobilyaları artık Evgör’de

Evgör Mobilya olarak ofis mobilyaları kategorimiz artık aktiftir. Kurumsal firmaların ihtiyacı olacak ofis tasarımlarını Evgör farkı ile keşfedin. Kurumunuza göre tasarlanacak uygun konseptleri birlikte seçelim.

Yeni açacağınız ofis için ihtiyacınız olacak ofis mobilyalarını Evgör Mobilya’dan tedarik edebilirsiniz. Özel tasarım kurumsal çözümler için iç mimarlarımız sizlere en iyi alternatifleri sunuyor. Ofis projelerinizde profesyonel çözümler sunan Evgör Mobilya uygun fiyatlar ile de kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. 7 ana kategoride 100lerce ürün seçeneği ile ve bu modellerin farklı renk alternatifleriyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ve her geçen zaman kullanıcıların ihtiyaçlarına göre yeni model ve ürün grupları eklenmeye devam etmektedir.

Büro mobilyarında uygun fiyatları ile konforu üst seviyeye çıkartıyoruz. İster ahşap, ister lüks plastik, ister ekonomik malzemelerden yapılmış mobilyaları tercih edin. Sizlere uygun olan çözümler arasından dilediğinizi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Makam masaları, personel masaları, çoklu çalışma grupları, bankolar, toplantı odası tasarımları gibi alternatifleri bulabilirsiniz.

Ofis mobilyaları kategorimizde bulabileceğiniz ürün grupları aşağıda listelenmiştir.

One Response

  1. Emrah 3 sene önce

Yorum Ekle