Neden Lake Yatak Odası Takımı ?

Lake yatak odaları 2015’te de tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Lakenin hatasız duruşu, renk seçeneklerinin çokluğu, yatak odası takımında köklü bir değişikliğe gitmek isteyenleri cezbetmeye devam ediyor. Lakenin son derece dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olması da bu seçimde büyük rol oynuyor.

cozmo-modern-yatak-odasi-43216-39-B

 

Lake yatak odası takımları malzemeleri nedeniyle yatak odanıza daha prestijli bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda MDF’nin üzerini tamamen kapadığından oldukça dayanıklıdır. Aslında işlenmesi zor ve meşakkatli olan bu malzemenin mobilya sektöründe kullanılma sebebi de budur. Dayanıklılık denildiğinde genellikle aklımıza suya dayanıklılık ya da neme dayanıklılık gelir. Burada dayanıklılığın anlamı aynı zamanda mukavemettir. Lake mobilyaların taşıma gücü oldukça fazladır.

sezar-avangarde-yatak-odasi-avangarde-yatak-odalari-275-43352-75-B

 

Boya işleminin yapılabilmesi için MDF iyice zımparalanır. Sonrasında boya ve bize pırıl pırıl görünmesini sağlayan cila işlemi uygulanır. Lake boya yapısı itibariyle dışarıya verdiği koku diğer boyalara göre oldukça az olan boya çeşididir.
Sanılanın aksine lake takımlar hemen sararma yapmaz. Günümüzde bunu önlemek için birçok koruyucu malzeme de mevcuttur. Ayrıca lake yatak odası takımınızı, eskidiğini düşündüğünüzde ya da renginden sıkılıp değiştirmek istediğinizde çok uygun bir fiyata tekrar boyatabilirsiniz. Başka bir malzemede bu mümkün olmayabilir.
Son derece dekoratif olan lakenin ışıltılı ve pürüzsüz görünümü yalnızca yatak odalarınıza değil, evinizin tamamına çekici bir görünüm kazandıran lake yatak odası takımları ; kaliteli aksesuarları, saygın görünümü ve şık duruşuyla daha uzun yıllar, yatak odalarının vazgeçilmezi kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yorum Ekle