Modern Klasik Koltuk Takımı Modelleri 2015

Modası hiç geçmeyen bir tarz varsa, oda klasik koltuk takımlarıdır. Gelişen üretim teknikleri ve yeni nesil dekorasyon dizaynları ile çağ atlayan klasik koltuk takımları, günümüzde modernlikle eskiyi bir arada taşıyabilen bir çizgiye taşınıyor. Sizde klasikten vazgeçemiyorsanız ama modern görünümü de seviyorsanız 2015 in bu yeni tasarımları tam size göre demektir.

celtik-klasik-koltuk-takimi-klasik-koltuk-takimlari-411-44603-77-B

 

Kayın ağacından üretilmiş olan bu, klasik koltuk takımı modernize edilerek evinize şıklığı ve görkemi birlikte taşıyacak bir forma dönüşmüş. 2015 in moda rengi pastel pembe tonlarının, yastıklardaki bordo ile kombini, bu klasik koltuk takımına modern bir hava katılmış. Özel işleme bölümlerinde kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliğin mükemmelliği ise bu klasik koltuk takımını 2015 in en gözde takımlarından biri haline getirmiş.

klasik-moda-koltuk-takimi-71453-12-B

 

Siyah ve bordonun tüm asaletini üzerinde taşıyan bu modern görünümlü klasik koltuk takımı, görünen aksamındaki işlemeler ile dikkat çekici ve zarif görünümüyle göz dolduran bir yapıya sahip. Dizaynının güzelliğini konforla buluşturan, Moda koltuk takımı 2015 in gözde klasik koltuk takımlarından bir diğeri olarak göze çarpıyor.

utopya-klasik-koltuk-takimi-71717-12-B

Siyahın asaletini yansıtan bu klasik koltuk takımı, modern tasarımı ile hemen göze çarpan bir yapıya sahip. Şık ve asil görünümü ile insanı büyüleyen bu takımda modernlik ve klasik çizgiler hemen kendini belli ediyor.

manzino-klasik-koltuk-takimi-71742-12-B

 

Gözlerinizi kamaştıran Manzino klasik koltuk takımı, grinin toprak tonları ile muhteşem kombini, Kapitoneli, kalın sırtlığı ve rahat görünümü ile modern, konforlu ama bir o kadar klasik bir koltuk takımı olarak 2015 in en gözde klasik koltuk takımı olarak hak ettiği yeri alıyor.

budapeste-klasik-koltuk-takimi-klasik-koltuk-takimlari-408-44033-76-B

 

Sanat eserini modernlikle buluşturarak, klasik koltuk takımına dönüştüren Budapeşte koltuk takımı, karmaşa içindeki sadeliği ile klasik tarzdan vazgeçemeyen ama modern dokunuşlardan da hoşlananlar için özel üretilmiş bir seri olarak 2015 in en gözde ürünü olarak başköşedeki yerini alıyor

Yorum Ekle