Mobilya Düğün Paketi

Düğenlerin hızlandığı bu günlerde, çiftlerde hummalı bir mobilya arayışına girdiler. Bizde onlara önerilerimizle yardımcı olmak istedik. Tabiki çiftler, ilk defa kendilerine ait olacak bir evde estetik görüntüler elde etmenin kaygılarını taşıyorlar. Evlendikten sonra gelecek misafirlerin, yeni dekore ettikleri evi güzel bulmalarını istemelerinden daha doğal bir şey olamaz. Ancak mobilya düğün paketi seçerken estetik kadar, hatta estetikten daha da fazla fonksiyonelliğe önem vermek gerekiyor.

valentin-dugun-paketi-98368-11-B

 

Düğün paketi seçimlerini yaparken, ekonomik koşulları göz önünde bulundurmak gerektiği aşikar. Bu durumda hem kullanışlı, hem estetik ve sizi yansıtan, hem de ekonomik bir paket seçme zorunluluğu doğuyor. Düğün paketleri uygun fiyatları ile ekonomi kısmını hallediyorlar ancak estetik ve kullanışlı olanı seçmek size bağlı.

milano-dugun-paketi-1-64478-11-B

Bir evin en önemli odalarından biri yatak odasıdır. Düğün paketinizin yatak odası takımında, dolapların ve çekmecelerin fazlalığına dikkat ederseniz hem kullanışlı hem estetik bir takımada sahip olabilirsiniz. Resimde gördüğünüz Evgör mobilyanın 2015 modellerinden, Valentin düğün paketinin yatak odası takımına; gardrop, karyolaşifonyer, puf ve 2 adet komodin dahil. Eğer sizde böyle kapsamlı bir takım seçerseniz şıklığın yanında konforu ve kullanışlılığı da yakalamış olursunuz.

milano-dugun-paketi-1-64479-11-B

Yemek odası takımı seçerken yine kapsamlı takımlar seçmeye çalışın. TV ünitesi olan takımları tercih etmek daha kullanışlı olur. Yine Valentin düğün paketi üzerinden örnek verecek olursak, bu yemek odası takımına; konsol, masa, TV sehpası, gümüşlük ve 6 adet sandalye dahil. Böyle bir takım; hem estetik yapısı, hem de kullanım alanlarının çokluğuyla sizi her açıdan mutlu edecek bir yemek odası takımıdır.

milano-dugun-paketi-1-64477-11-B

Evin en önemli odalarından salonunuza alacağınız koltuk takımında yatak olma özelliğini tercih etmeniz, yatılı misafirlerinizi ağırlarken size kolaylık sunar. Düğün paketi seçiminde her zaman kaliteli ürünleri tercih etmek, doğru bir alışverişin temel noktasıdır. Uzun vadede size çok daha ekonomik bir fiyata geldiğini, içinde yaşarken estetiğiyle sizi büyüleyip, kullanışlılığı ile rahatlatacağını sizde göreceksiniz.

Yorum Ekle