Lüx Mobilya Avangarde Yemek Odaları

Avangarde Yemek Odaları; sanat ve sadeliği, eski ve yeniyi, konfor ve şıklığı birleştiren çok özel tasarımlardır. Eğer sizde ihtişam ve sadeliği bir arada yaşamak istiyorsanız, Avangarde yemek odası takımları tam size göre demektir. Evinizi Saray’ın görkemli yansımasına dönüştürürken, sadeliği ve huzuru duyumsatır. Kısaca şık olsun yeni olsun ama birazda eski görünümlü ve heybetli dursun diyorsanız Avangarde sizin tarzınız.

akustik-avangarde-yemek-odasi-65290-93-B

 

Avangarde yemek odası şıklık ve konforu harmanlayan yapısıyla, klasiğin asalet ve heybetini modernize edip yumuşatarak, göz dolduran keyifli yemek odaları yaratır. Klasikte yaşanan soğuk görünüm, Avangarde da sıcak ve samimi, ama bir o kadar ulaşılmaz bir havaya bürünür. El işçiliğinin, taşların, oymaların ön planda olduğu bu takımların fiyatları ise, tabiki kullanılan malzeme ve işçiliğin özen ve kalitesi ile orantılı olarak, diğer takımlara göre biraz fazladır.

atlas-avangarde-yemek-odasi-72272-12-B

 

Avangarde Yemek odalarının, son yıllarda çok tercih edilmesinin nedeni, birçok kişinin, modern tasarımlarda da, klasik akımlarda da kendi tarzını bulamayışındandır. Yalnızca gözünüzü ve bedeninizi değil, ruhunuzu da doyuran bu tasarımlar, renkli LED aydınlatmalar, kullanışlı iç bölümler, son teknoloji sistemler gibi modern yaklaşımları yansıtırken, hem de el oymacılığı gibi geleneksel duruşları bir arada yaşamayı mümkün kılar. Yemek odanızı yalnızca yemek yenen bir odadan gününüze keyif katacak bir yaşam alanına dönüştürür. Daha çok büyük evlere göre tasarlanmış olsalar da, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda, kendi zevkinizi yansıtan küçük odalar için dizayn edilmiş modellere de sıkça rastlamak mümkün. Klasiğin ağır ve koyu renk kullanımının yanı sıra Avangarde yemek odaları ‘nda özellikle pastel ve beyaz tonlar ön plana çıkarak yemek odalarına gösterişli, asil aynı zamanda ferah bir görünüm kazandırıyor.

altin-saray-avangarde-yemek-odasi-71862-12-B

 

Avangarde yemek odaları ağır bir görünüme sahip oldukları için bu odada kullanacağınız aksesuarlarınızın da bu tarza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Fazla modern yaklaşımlı aksesuarlar bu tarz mobilyalarla özelliklede bilinçli kullanılmadıklarında görüntü karmaşası yaratan bir görsellik yaratabilir.

Yorum Ekle