Küçük ve Şık Yardımcınız Şifonyerler

Dilimize Fransızcadan geçmiş olan şifonyer, (yerel kullanımıyla çamaşırlık) günümüzde yalnızca yatak odalarımız da değil evimizin her odasında kullanılabilen bir mobilyaya dönüştü. Çocuk, bebek ya da yetişkin yatak odalarının vazgeçilmezi olan şifonyerler; çorap çamaşır dışında da her türlü eşyamızı toplama özellikleri ile evimizin ve yatak odalarımızın en önemli öğesi olarak, her zaman önemini koruyacak gibi görünüyor. Mobilyanızın modeline ya da sizin zevkinize göre antrenizde dahi kullanabileceğiniz farklı tasarımlarda şifonyerler bulabilirsiniz.

şifonyer copy

Günümüz şifonyerleri artık çamaşırlarınızı ortadan kaldırmanın çok ötesinde bir görev üstleniyor. Avangarde bir salonda, mobilyalarınıza uygun bir şifonyer son senelerin revaçta olan Retro tarzını evinizin her köşesine yansıtmanızı sağlıyor. Aynalı ya da aynasız modeller evinizin neresinde kullanmak istediğinizle doğru orantılı olarak seçiminizde rol oynuyor. Lake ağırlıklı bir evde, modern görünümlü lake bir şifonyer, ya da ahşabın sıcaklığının yoğun olduğu bir evde ayaklı eskitme veya oymalı ahşap bir şifonyer tercih edebilirsiniz.

şifonyer

Çok sık dekorasyon değişikliği yapan biri iseniz, farklı stillerle rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerden birini seçerek, değiştirdiğiniz mobilyalarınızla uyum sağlayabilirsiniz. Her tarz beyaz mobilya ile kullanabileceğiniz aynasız sade beyaz bir model size uygun olabilir.

new-york-camasirlik-kopya1-sifonyer-154-43684-75-B

Yorum Ekle