Koltuklarda Renk Modası

Evinizde renkli koltuk istiyor ve henüz kararınızı veremediyseniz bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Renkli koltuk tercihe yardımcı olacak takımlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Tekli koltuklardan üçlü koltuklara, puflardan ikili koltuklara kadar farklı koltuk ve kanepe modellerini renk kartelamızdan seçerek tasarlayabilirsiniz.

Modern ve estetik tasarımlar bazen abartı ve zıt renklere sahip olsa da pahalı olabiliyor. Bu da ürünün cazip hale gelmekten uzaklaştırıyor. Gözlere hitap eden tasarımlar aynı zamanda cebe de hitap edebilmelidir.

renkli koltuk 1renkli koltuk 2renkli koltuk 3renkli koltuk 4renkli koltuk 5renkli koltuk 6

Zıt renkleri canlı renklere kullananan tasarımlarımız umarım sizlere salon ve oturma odası dekorasyonunda yardımcı olmuştur.

renkli koltuk 7renkli koltuk 9

renkli koltuk 10renkli koltuk 11renkli koltuk 12

Eviniz küçük ya da büyük olsun, ev dekorasyonunuzda koltuklar kullanışlı olmalı ve gözleri yormamalıdır. Duvarlarınız ve halılarınız ile uyumlu tasarımlar seçmelisiniz.

Koltuk seçimizde kendinizi ev dekorasyonuna yansıtacak konsepti seçmelisiniz.

renkli koltuk 13renkli koltuk 14renkli koltuk 15

renkli koltuk 16renkli koltuk 17

Klasik mobilyalar genelde pahalı oldukları için çoğu evlerde tercih edilmiyor. Büyük görünümleri ile genelde küçük evlerde kullanmıyor. Klasik mobilyalar zaten düz ve sade renklere sahip, krem ve altın renklere shiptir. Renkli koltuk arayanlar klasik mobilya bulmakta çok zorlanacaktır.

renkli koltuk 19renkli koltuk 21renkli koltuk 20

renkli koltuk 22renkli koltuk 23renkli koltuk 24

Country ve avangarde konseptler de modern tasarımlardan pahalı ve klasik mobilyalardan daha ucuzdur. Country tasarımlar çiçekli yatak odası tasarımlarının yanında tercih edilebiliyor, lila ve pembeye yakın renk tonları ile country tasarıma sahip mobilya tercih edilebilir. Avangarde konseptler de çok canlı renk tonları tercih etmeyen modellerdir. Siz beğendiğiniz koltuğu yine Evgör’deki renk kartelalarından seçerek istediğiniz renk koltuklara sahip olabilirsiniz.

Modern tasarımlar renkli koltuklarla birlikte uygulanan bir konsepttir. Renkli koltuk modellerini bu modern tasarımlarda bulabilirsiniz.

Yorum Ekle