Kıskanacağınız 7 Oturma Odası

En iyi ve en lüks oturma odası tasarımlarından bazılarını sizin için topladık. Evinizin en önemli yerlerinden olan oturma odanızda değişiklik düşünüyorsanız sizde bu tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Modern,bohem, ahşap ya da avangart işte sizi kıskandıracak 7 oturma odası tasarımı;
1. Her ne kadar deniz manzarasının bu görüntüde etkisi olsa da bu tasarımda gri kahve ve kremin inanılmaz uyumundan doğan etki yansıtmaz.

1
2. Bu oturma odasında avize, duvar kağıdı, arkasını gösterebilen şeffaf televizyon ve koltuklar ilk bakışta birbirine tezat gibi duruyor olsa da sonuç karmaşadan doğan güzellik.

2
3. Bu tasarımda halı, Tv konsolu ve perdenin uyumu konforlu ve şık bir alan yaratmış. Tv konsolundan yapılan aydınlatmanın bu etkideki payı ise yansıtmaz.

3

4. Şömine her zaman her mekan da farklılık yaratan bir unsurdur. Bu oturma odasında da şöminenin bulunduğu bölge ilk gözümüze çarpan yer oluyor. Büyük ve yuvarlak pencereler metal orta sehpa koyu renk koltuk takımıyla kıskandıracak bir tasarım olmuş.

4

5. Ahşap ya da kahve tonları her zaman yaşanılan alana sıcak bir görünüm verir. Bu oturma odasında bu senenin modası pastel yeşil bej ve kahve tonları çok güzel kombin edilmiş.
5

6. Bu oturma odası ‘nda ahşabın ihtişamına gösterişli avizeler eşlik ediyor. Ağır görüntü açık renk şık köşe takımı ile modernize edilmiş.

6
7. Rahatına düşkünler ve sinema sevenleri kıskandırmak için modern ve teknolojik oturma odası.

7

Yorum Ekle