Kırmızının Ev Dekorasyonunda Etkisi

Kırmızının Ev Dekorasyonunda Etkisi2

Evimiz bizim için çok önemlidir. Evimizi dekore ederken hep en iyisinin, görsel olarak en güzelinin olmasını isteriz. Evimize birini ağırladığımız zaman göz zevkimize iltifatlar almak isteriz. İşte bu göz alıcı güzelliği yakalamak ve  ortamınıza yenilik sağlamak için hayatınıza kırmızıyı sokun. Kırmızı tutkunun, aşkın ve canlılığın rengidir. Evinize muhteşem bir canlılık ve hareket sağlar. Evinizde kırmızıyı kullanırken bunu fazla abartmadan küçük dokunuşlarla yapmanız evinize daha modern bir görünüm sağlar. Hangi alanlarda nasıl değerlendirilmeli gelin beraber bakalım:

  • Duvarınızda kullanabilirsiniz. Odanızın tüm duvarlarını kırmızı yapmak yerine tek bir duvarını kırmızı yaparak siyah eşyalarla dekore edip daha cezbedici bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kırmızı duvarınızın üstüne asacağınız canlı renklerde bir tablo odanıza güzel bir enerji getirir.
  • Mobilyalarınızda kırmızıya yer verebilirsiniz. Oturma odanızı hazırlarken kırmızı bir köşeli koltuk kullanarak diğer eşyaları kırık beyaz veya krem seçerek koltuğunuzu patlatabilirsiniz ve kırmızının ilgi çekiciliğinden faydalanabilirsiniz.

Kırmızının Ev Dekorasyonunda Etkisi3

  • Mutfağınızda kullanabilirsiniz. Mutfak duvarlarınızı koyu bir renk seçerek mutfak dolaplarınızı açık kırmızı yapabilir ve mutfağınızda o asaleti sağlayabilirsiniz.
  • Ev aksesuarlarında, biblolarda veya küçük aydınlatmalarda kırmızıya yer verin. Açık tonlar kullanarak oluşturduğunuz salonunuzda masanızın ortasına kırmızı güller koyarak ortama bir sinerji sağlayabilirsiniz. Bu oldukça ilgi çekici ve hoş bir hava verecektir.

Kırmızının Ev Dekorasyonunda Etkisi

Yorum Ekle