Kaliteli Mobilya Markası Evgör

evgörEn kaliteli mobilyalar uygun fiyat ve üstün kaliteye bulabileceğiniz adres Evgör Mobilya sizlere en üstün hizmet kalitesini sunmaktadır. En kaliteli mobilya tasarımları ile 2012 yılında üstün kaliteli marka ödülü alan firmamız, sektörde başarıdan başarıya koşmaya devam etmektedir. 2004 yılından beri hizmet veren Evgör Mobilya mobilyalarında 2 yıl garanti ve yerinde hizmet vermektedir. Üstün tasarımlı mobilyalarının hepsi kaliteli olup iso-9001 ve iso-9000 sertifikalarına sahiptir. Şık mobilya tasarımlarında en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Şık mobilyalarda kaliteli mobilya markası Evgör Mobilya sizlere bir tık kadar yakın. www.evgor.com.tr online mobilya alışveriş sitemizden yapacağınız alışverişlerde ister kredi kartı ile 9 taksit imkanı ister nakite %8 havale indiriminden yararlanabilirsiniz. Şık tasarımları ile evinize bir tık kadar yakın olan kaliteli mobilya modellerini kaliteli mobilya markası Evgör Mobilya’dan alabilirsiniz. En yeni tasarımları ile evinizde muhteşem görüntü oluşturacak modern mobilya tasarımlarınız sizler için özel olarak tasarladık.

Evgör Innovation markası altında üretilen ürünlerimizin hepsi alanında ödüllere layık görülmüş ve tasarımları patent ile tescillenmiştir. Kaliteli mobilya markası yönünde emin adımlarla durmadan ilerleyen Evgör Mobilya sektörün bir numaralı online mobilya alışveriş sitesi olmuştur. Kaliteli mobilya markası AB tarafından tescillenmiş olan Evgör sektörün en kaliteli mobilya markasıdır.

Tüketici 2011 Kalite Ödülü
Sektörün En Kalitelisi Evgör, Evgör ailesi siz değerli dostlarıyla büyümeye, mobilya sektöründen başarıdan başarıya koşmaya ve ödülleri birer birer toplamaya devam ediyor. Türkiye’nin perakende de sektörün en büyük ve prestijli firmalarının değerlendirmeye alındığı kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti,ürün çeşitliliği, marka bilinirliği v.b. değer kıstaslarının ön planda tutulduğu bu ödül siz değerli Türk halkı,müşterilerimiz ve kamuoyunun oy birliğiyle Evgör ‘e layık görülmüştür.

Evgör ; Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeyen en uygun fiyatı sunmayı ilke edinerek,Ticari kaygılarını ahlaki kaygıların önüne geçirmeden müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar. Sektöründe her geçen gün yeniliklere imza atan, Avrupa kalitesinde hizmet almayı hak eden müşterilerimize, hak ettiğini vermeye çalışan EVGÖR İSO 9001 belgesinden sonra “Müşteri odaklı, tutarlı, sistematik ve duyarlı” bir müşteri şikayetleri yönetimi süreci uygulayarak “Müşteri Memnuniyet Sürecini” İSO 10002 belgesi alarak sertifikalandırılmıştır. Tüm misafirlere, müşterilerimize ve Tüketici Akademisine Tüketici Kalite Ödülü’ne EVGÖR’ ü layık gördüğünüz için teşekkür ederiz. Ayrıca bu ödülü almamızda katkıları bulunan tüm EVGÖR personeline teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Yorum Ekle