Kalite, modernlik, estetik tasarım…

Kalite, modernlik, estetik tasarım…

Hepsinin bir arada olduğu yatak odası takımları ile sizleri en iyilerle tanıştırıyoruz. Avrupa standartlarında yatak odası takımları sunup sizler için bunları en uygun fiyatlarla sunabilmenin gururunu yaşayan Evgör ekibi olarak tüm yatak odası modelleri içinde en kaliteli ve en şık tasarımlara sahip olanları beğeninize sunuyoruz.

2013 yatak odası takımları beyaz renk ile hakimiyetini korudu ve 2014 yılı modelleri ile de yine beyaz ön planda olmakla birlikte birbirinden şık tasarımlarda yatak odaları ve marjinal yataklar evlerinizi süslemeyi ve sizlere hak ettiğiniz konforu sunabilmeyi bekliyor.

Teknoloji ile birlikte yataklar da sürekli gelişiyor ve sırt ile vücut sağlığı için yatılan süngerin kalitesi sürekli arttırılırken dış ünitelerin de malzeme kalitesi arttırılıp tasarım adına devamlı ileri gidiliyor. Belli standartlarda kalmayıp daima ileri giden Evgör mobilya olarak sürekli kendimizi geliştirerek sizlere daima en iyisini veriyoruz.

En kaliteli ve sağlam yatak başlıkları ile yatak odası takımlarını daha da paha biçilmez bir hale getirip birbirinden güzel tasarımlar ile evinizin baş köşesi haline getiriyoruz. Dolaplardan komodinlere tüm yatak odası takımı ayrıntılarında da aynı fonksiyonelliği ve dizayn çizgisini koruyan markamız aldığı ödüller ve Avrupa standartlarında yaptığı üretimlerle her geçen gün adını tüm dünyaya duyurmaya devam etmektedir.

 

Ritim Modern Yatak Odası

Ritim Modern Yatak Odası

Anadolu Modern Yatak Odası

Anadolu Modern Yatak Odası

Noble Modern Yatak Odası

Noble Modern Yatak Odası

 

Yorum Ekle