Evlerin Simgesi; Modern Köşe Takımları

Baş döndürücü moda renkleri ve tasarımlarının güzelliği ile modern köşe takımları, modern evlerin simgesi haline gelmiş durumda. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanan modern köşe takımları bu özelliği ile günümüz ailelerinin en çok tercih ettiği oturma gurupları arasında sayılabilir.

sevda-l-kose-takimi-45382-33-B

 

Yaşam alanlarınıza farklı bir soluk katan modern köşe takımlarının her biri, ayrı bir tasarım harikası olarak göze çarpıyor. Beyaz bir takımda bile kullanılan renkli yastık detayları, size rahatlamaya çalıştığınız oturma odalarında konforlu ve neşeli alanlar yaratıyor.

begona-modern-kose-takimi-62433-10-B

 

Modern olduğu kadar estetiğe de önem veren bu tasarımlar, yatak olabilme ve depolama özellikleri ile de günümüzün küçülen evlerine şıklık katmaya devam ediyor. Her biri özenle hazırlanan birbirinden güzel modern köşe takımları, 2015 in en revaçta mobilyaları arasında yer almayı başarıyor.

ankara-deri-kose-takimi-65282-61-B

 

Kimi modern köşe takımı modelleri, sizi teknoloji ile dolu bir ortamın modern havasına sokarken, kimi modeller doğayı evinize taşıyor. Kimi ise klasik ile modernliği bir arada sentezleyerek farklı bir statü yaratıyor. Sizleri düşünerek temizliğini kolayca yapabileceğiniz şekilde tasarlanan modern köşe takımlarında en kaliteli malzemeler kullanılıyor.

milka-modern-kose-takimi-57196-99-B

 

Modayı evinize taşıyan, albenisi yüksek ve zarif, modern köşe takımları sizlere oturma odalarınızda keyifli anlar yaşatıyor. Pek çok farklı tasarımla sizlerin beğenisine sunulan modern köşe takımları; modüler yapısı ile evinizin her köşesinde istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir mobilyaya dönüşüyor.

caslon-kose-takimi-1-71922-12-B

 

Modern köşe takımları 2015 te hayal gücünüzü zorlayacak güzellikteki modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş durumda. Yeni nesil takımlar da diyebileceğimiz bu takımlar, daha uzun yıllar oturma odalarımızın en gözde mobilyaları olacak gibi görünüyor.

Yorum Ekle