Evinizde Turkuaz ve Pembe Birlikteliği

Evinizde Turkuaz ve Pembe Birlikteliği

Eviniz o ağır klasik görüntüsünden sıkıldınız mı? Daha canlı daha yeni daha farklı bir şeyler mi arıyorsunuz? Evinize nasıl enerji getireceğinizi bilmiyor musunuz? İşte bu konu ile ilgili muhteşem bir fikrimiz var. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarın ve kendinize bu önerimiz sayesinde çok şirin bir ev oluşturun. Mavinin en güzel tonu turkuaz ile pembenin muhteşem uyumundan size bir ev planı hazırlayalım bakalım beğenecek misiniz?

Evinizde Turkuaz ve Pembe Birlikteliği-1

  • Kapılarınızı turkuaz rengine boyayın. Evinize hem yeni bir imaj verir, hem de marjinal bir hava yaratır.
  • Duvarlarınızı krem veya kırık beyaz yaparak aydınlık bir görünüm verin. Duvarlarınızın aralarında pembe ve turkuaz karışımından oluşan duvar kağıtları yerleştirin. Böylece odanız çok genişse daha sıkı çok darsa daha ferah bir alan yaratabilirsiniz. Duvarınıza sarı veya yeşil çerçeveler koyarak tezatlığın uyumunun büyüsünden faydalanın.
  • Masanızı ve sandalyelerinizi beyaz tonlarda seçerken masanızın üzerine atacağınız pembe ve turkuaz renklerinin birleşiminden oluşan bir masa örtüsü sarın ve daha sıcak bir görünüm elde edin.

turkuaz-masa

  • Oturma grubunuzu turkuaz seçerken üzerindeki yastıkları pembe desenli seçerek tatlı bir hava yaratın. Böyle bir ortamda perdelerinizi beyaz tülden seçerek odaya ışık katabilirsiniz.
  • Banyonuzda ortaya atacağınız turkuaz ve pembeden oluşan bir kilim renk ve şıklık sağlayabilir. Hatta seçtiğiniz banyo süslerinde de bu renkleri kullanabilirsiniz.

pembe-koltuk-takımı

  • Bu renkler hem huzurlu ve ferah bir hava katarken hem de insanı sakinleştiren ve dinginleştiren bir özelliğe sahip oldukları için bütün stresinizi üzerinizden alır ve size pozitif bir enerji sağlar.

Yorum Ekle