Evgör’den Oturma Odası İçin 6 Tasarım Fikri

Belki oturma odanızda ki eşyalarınızın değişme vakti geldi ya da belki evleniyorsunuz. O zaman size fikir ve ilham verecek birkaç öneride bulunalım. Evgör’ün 2015 kataloğundan seçerek hazırladığımız bu oturma odalarından biri mutlaka sizin için…

1. Saye Salon Takımı

“Oturma odamda ferah bir görüntü istiyorum ama aynı zamanda birazda canlı ve sıcak bir havası olsun” diyorsanız, Evgör’ün Saye Salon Takımı tam size göre. Renkleri sadeliği barındırırken tekli koltukların pastel çiçekleri oturma odanıza sıcak ve samimi bir hava katacaktır.

saye

2. Liza Koltuk Takımı

“Cıvıl cıvıl ama aynı zamanda huzurlu bir oda istiyorum” diyorsanız, son birkaç yıldır oturma odalarımıza ve salonlarımıza girmeyi başaran pembe sizin için uygun bir seçim olabilir. Evgör’ün Liza Koltuk Takımı seçeneklerden yalnızca biri.

liza-koltuk-takimi-41484-71-B

3. Salvador Avangarde Koltuk Takımı

“Geniş bir oturma odam var ve avangarde tarzda döşemek istiyorum” diyorsanız, bu krem ve kahve ile kombinlenmiş, özelliklede ahşap aksamın şıklığıyla dikkat çeken Salvador Avangarde Takım tam size göre.

salvador
4. Luka Köşe Takımı

“Rahatlık benim için çok önemli konforu ve şıklığı bir arada yaşamak istiyorum” diyorsanız, Modern Luka Köşe Takımı sizin istediğiniz koltuk takımı olabilir.

luka-kose-takimi-71647-10-B

5. Efna Koltuk Takımı

“Cıvıl cıvıl bir yapım var renkleri kombinlemeyi çok seviyorum” diyorsanız, Efna Koltuk Takımı size ilham verebilir.

efna-modern-koltuk-takimi-koltuk-takimlari-033-42647-74-B

6. Astorya Chester Koltuk Takımı

“Ağır ama aynı zamanda modern bir görünüm elde etmek istiyorum” diyorsanız, Evgör’ün kataloğundan sizin için seçtiğimiz, Astorya Chester Koltuk Takımı sizin için ideal olabilir.

astorya-chester-koltuk-takimi-avangarde-yemek-odalari-407-43946-76-B

Yorum Ekle