Evgör’den İndirimli Yemek Odaları

Yemek odalarında estetik dokunuşlarla farklı tasarımlar yaratan ‘Evgör Mobilya’ indirimli yemek odası takımlarını belirledi. Çeşitli stilleri yansıtan bu takımlardan bazılarını sizin için seçtik.

Valentin Avangarde Yemek Odası

valentin-avangarde-yemek-odasi-3346-43-B

Avangarde stilinin temsilcilerinden ‘Valentin Yemek Odası’ tasarımındaki şıklıkla dikkat çekiyor. Gümüşlüğün ve konsolun üzerindeki zarif desenli metal kulplar, takıma ayrı bir estetik katıyor. Televizyon sehpasının üzerinde bulunan bölme, farklı amaçlar için kullanılabilecek estetik ve ihtiyaca cevap veren bir alan yaratıyor.

Goya Yemek Odası

goya-yemek-odasi-modern-yemek-odalari-060-24055-48-B

Beyaz ve kahvenin zarif birleşiminden oluşan ‘Goya Yemek Odası’ şıklığı ile göz kamaştırıyor. Konsoldaki ayna çerçevesindeki detay tüm mobilya setine hakim. Buda yemek odasına farklı bir estetik kazandırmış.1. Sınıf malzemelerle üretim yapan Evgör mobilya bu indirimli yemek odası takımını uygun fiyat ve taksit avantajlarıyla satışa sunuyor.

Kelebek Modern Yemek Odası

kelebek-yemek-odasi-55483-70-B

 

Yonga Levhadan üretilmiş olan Kelebek Modern Yemek Odası 2015 in modern yemek odası takımı, modaya yön veren ürünlerden biri olarak göze çarpıyor. Ahşabın asil duruşu, açık ve koyu renk kahvenin birleşimiyle, yemeklerinize keyif katacak görsel bir şölene dönüşüyor. Yemek masası, açılabilen aksamıyla işlevsellik konusunda da kullanışlı bir yapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor. Lüks ve konforlu, ama bir o kadar sade ve samimi görünümüyle ‘Kelebek Modern Yemek Odası’, şimdi indirimli yemek odalarının içinde odanıza stil katmak için bekliyor.

Ürünlerinde, sağlığa zararlı kanserojen madde içeren hiçbir malzeme ya da boyaya yer vermeyen, 1. Sınıf malzeme kullanan ve ürünlerini E1 standartlarına göre üreten ‘Evgör Mobilya’ indirimli yemek odaları ‘yla 2015 te de sizin yanınızda.

Yorum Ekle