Evgör’den İndirimli Yatak Odaları

Evgör Mobilya’dan Büyük Fırsat; İndirimli Yatak Odaları

Tasarımlarında konforu ve şıklığı harmanlayan, her yılın moda renklerini belirlenmesinde önemli bir rolü olan Evgör Mobilya evinizde gerçek mutluluğu yaşatıyor. Evgör bu özellikleri ile tüm dekorasyon takipçilerinin de gözdesi. Evgör mobilyadan yatak odası almak isteyip indirim bekleyenler için, Evgör mobilya bu senenin indirimli yatak odası takımlarını belirledi. Estetik tasarımları, birbirinden güzel renkleri ve kullanışlılıkları ile dikkat çeken bu mobilyalardan bazılarını sizin için tanıtıyoruz.

1. Alyans Mürdüm Yatak Odası Takımı

Alyans yatak odası takımı mürdüm ve beyazın birleşiminden oluşan son derece kullanışlı ve modern görünümlü bir takım. Ayrıca yatak başlığının rahatlığı ve iki adet aydınlatma ile takımın kullanışlılığı bir kat daha arttırılmış. Gardrobun sürgülü olması yerden kazanım sağlarken iç tasarımında raf ve çekmecelerin çokluğu da kullanım rahatlığı sağlamış.

alyans-murdum-yatak-odasi-55329-88-B

 

2. Armine Modern Yatak Odası Takımı

2015’in en yeni ve en gözde ürünlerinden Armine modern yatak odası şimdi indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor. Pastel kahve tonlarının çok iyi kombinlenen takımda hem görsel öğeler hem işlevsellik ön planda tutulmuş. Modern ve yenilikçi tarz sevenler için ideal bir takım olan Armine yatak odasının yatak başlığı kahve ve bejin muhteşem uyumuyla bezenmiş üç panelden oluşuyor.

armine-modern-yatak-odasi-45177-78-B

 

3.Babel Siyah Beyaz Yatak Odası Takımı

Siyah ve beyazın zıtlığından doğan uyumu yatak odalarınıza taşıyan bu takım şık tasarımı ile göz okşuyor. Dolap içleri karyola başlıkları ve çekmeceleri LED ışıkla aydınlatılmış bu dekorasyon harikası takıma kavuşmak, şimdi indirimli fiyatıyla çok daha kolay.

babel-siyah-beyaz-yatak-odasi-50954-89-B babel-siyah-beyaz-yatak-odasi-50955-89-B

Karyola başlığı deri olan bu takım modern yatak odası isteyenler için görselliği konforu ve kullanışlılığı bir arada sunuyor.

Daha fazla seçenek ve model incelemek ve daha detaylı bilgi için https://www.evgor.com.tr/indirimli-ucuz-yatak-odalari adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Ekle