EVGÖR’den Hesaplı Okula Dönüş Kampanyası

 Evgör Mobilya, okula dönüşü hesaplı kılan geleneksel indirim ve hediye kampanyasını 2014-2015 Eğitim Dönemi için tekrar ediyor. Eylül ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile tüm çocuk ve genç odalarında %15 indirim avantajına ek olarak ortopedik yatak hediye ediliyor.

Öğrencilerin sıkılmadan ders çalışmalarını ve rahatça dinlenmelerini sağlayacak birbirinden farklı tasarımlara sahip çocuk ve genç odalarında Eylül fırsatlarından yararlanmak isteyenler İstanbul’un her iki yakasındaki mağazalarımızı veya Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebileceğiniz web sitemizde ürünleri inceleyebilirler.

 “Tasarımla Mutluluğun Birleştiği Nokta” sloganıyla 2004 yılından bu tarafa hizmet veren Evgör Mobilya, okula dönüş hazırlıklarında velilerin bütçelerine rahatlık getirecek hesaplı indirim ve hediye kampanyasını bu yıl da tekrar ediyor. 2014 koleksiyonumuzda bulunan tüm çocuk ve genç odası takımları ile çalışma masası, araba karyola, giysi dolabı, ranza yatak gibi bütün tamamlayıcı ürünlerde Eylül sonuna kadar % 15 indirim uyguluyoruz.

Koleksiyonda yer alan genç odaları 950 TL’den, çocuk odaları ise 1.890 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Okula dönüşü avantajlı hale getiren indirim ve hediye kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Genç Odaları

Country Genç Odaları

Bebek Odaları

Çocuk Odaları

Yorum Ekle