Evgör Mobilya’nın Avantajları Nelerdir ?

Her insanın zevkine uygun mobilya alması normal ihtiyaçlar arasında yer almaktadır. Günümüz modasına uygun farklı mobilya çeşitleri üretilmektedir. Yeni ürün tasarımlarının bulunması Mobilya tutkunu olan kişileri memnun etmektedir.

Evgör Mobilya mağazası yeni sezon tasarımları ve bu tasarımlarında kaliteli ürünler kullanarak müşterilerini memnun edebilmektedir. Mobilyalarda kullanılan ahşap, metal ve kumaşların özellikleri dikkat çekmektedir. Değişik birçok mobilya ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Mobilyalardaki renk tonlarının modeller ile uyum sağlaması şık ve güzel görünümlerdeki Mobilya çeşitlerinin oluşmasını sağlamaktadır. Evgör Mobilya renk seçeneklerinde vazgeçilmez olan beyaz, krem ve kahverenginin tonlarını tasarımlarında kullanarak müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Evgör Mobilya mağazalarında Salon Takımı, Kanepeler, Tv üniteleri, Oturma Grupları ve Ev Dekorasyon malzemelerinin bir arada bulunması Mobilya seçimlerinde kolaylık sağlamaktadır. Modellerinde sade renk ve çiçek desenli kumaş ların kullanılması mobilyalara değişik bir hava getirmektedir. Kalitesinden ödün vermeyen Evgör firması müşterilerine her konuda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Daima atılımcı ve yenilikçi politikası ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Mağazalarda ev dekorasyonu için yeni tasarım Sehpalar, değişik renk ve modellerde Puflar, Duvar üniteleri müşterilerin tercihlerine sunulmaktadır. Mobilya çeşitlerinde Salon takımı için Hazal Avangarde Koltuk Takımı, Firdevs Avangarde Koltuk Takımı, Şanze Salon Takımı Sayabildiğimiz görülmeye değer çeşitlerindendir.

Evgör Mobilya Genç Odası ürünleri ile de gençleri unutmamış yeni tasarım genç odası takımlarını gençlerin beğenisine sunmuştur. Evgör Mobilya müşterilerine gereken indirimleri uygulamaktadır.

evgör

Yorum Ekle