Evgör Mobilyadan İndirimli TV Üniteleri

Evgör Mobilya 2015 in indirimli TV ünitelerini belirledi. Birbirinden güzel modellerin yer aldığı indirimli TV üniteleri, yeni nesil tasarıma sanatsal bir bakış açısı ile yaklaşıyor. Evgör mobilyadan farklı tarzlarda tasarlanmış, birbirinden güzel indirimli TV ünitelerinden bazılarını sizin için derledik…

medcezir-avangarde-tv-unitesi-71698-10-B

 

Medcezir Avangarde TV Ünitesi; avangard tarzdan vazgeçemeyenlerin gözdesi olacak. 2015 tasarımlı indirimli Televizyon ünitesi, çekmeceleri ve cam kapaklı blok rafları ile şık olduğu kadar kullanışlı bir ürün. Beyaz renkte oluşu ise her renk mobilyanızla kullanmanıza olanak tanıyor.

eysa-modern-tv-unitesi-modern-tv-uniteleri-363-33927-61-B

 

Mobilyada modernlikten yana olanların tercihi olabilecek, Eyşa modern TV ünitesi. Tasarımının şıklığı ile göz dolduruyor. Yine 2015 tasarımlarından biri olan indirimli TV ünitesi rafları ve LED aydınlatmalı dekoratif rafları ile oldukça ilgi çekiyor.

maria-antik-dark-duvar-unitesi-modern-tv-uniteleri-060-26017-51-B

 

Ahşaptan vazgeçemeyenlerin tercihi Maria Antik Dark indirimli TV ünitesi, ister klasik, ister modern, her stile ve her renge uyumlu tasarımıyla oturma odalarınıza konforu ve zarafeti getiriyor. Kullanışlı yapısı ve depolama alanları ile evinizde fonksiyonel bir alan yaratmanıza yardım ediyor.

ahsap-modern-tv-unite-ahsap-tv-uniteleri-260-12745-27-B

 

Ahşap modern TV üniteleri, indirimli TV üniteleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak göze çarpıyor. Modern görünümü ve ahşap dokusu ile ağır ve kaliteli bir ortam yaratan ahşap TV ünitesi, 2015 in yeni nesil tasarımı olarak en fazla beğeni alan indirimli TV ünitelerinin başında geliyor.

Yorum Ekle