Evgör mağazalarında kanepe çeşitleri nelerdir ?

Evgör firması mağazalar zincirinde birçok mobilya çeşitlerini bulundurmaktadır.

Ev eşyası olarak bilinen mobilyalar değişik tasarımlarda insanların beğenisine sunulmaktadır. Salon takımı, TV üniteleri, Koltuk takımı, Genç odası ve Ev dekorasyonu için gerekli mobilya türleri Evgör mağazalarında yer almaktadır. Çeşitlerin fazla olması müşterilerin tercihlerini kolaylaştırmakta ve kaliteli mobilya ürünlerinin satılması müşterileri hayli memnun etmektedir.

Kanepelerde renk ve modellerin fazla olması müşterilerin seçim yapmalarını kolaylaştırmaktadır. Değişik model ve renklerin kullanıldığı kanepeler göz alıcı ve şık görünmektedir. Evgör Mobilya da her kesime hitap edebilecek modellerin olması maddi yönden de müşterileri zorlamamaktadır. Kanepelerde kullanılan kumaşın, ahşapve metal malzemelerin kaliteli olması firma için çok önem taşımaktadır.
İnsanların Oturma Odaları için kanepeleri tercih etmeleri görünümde güzel, şık durmaları ve rahatlığı bakımından tercih edilmektedir. Modeller arasında üçlü, ikili ve tekli çeşitleri bulunmaktadır. Oturma odaları için harika tasarımlar Evgör Mobilya da yer almaktadır.

Renk tonları günümüz modasına uygun renklerin kullanılması ve ağırlıklı krem, sütlü kahve tonu ve diğer renklerin kullanıldığı göze çarpmaktadır. Sade renklerin kullanılması ile çiçek desenli kumaşların birleştirilmesinden dolayı şık kanepe modelleri meydana gelmektedir. Tasarımların günümüz modasına uygulanması insanların tercihlerini kolaylaştırmaktadır. Çeşitler arasında Elmas 4’lü model, Miranda model, Solo innovation kanepe modelleri yer almaktadır. Ahşap ve Metal malzemelerin kumaş ile birleşmesi sonunda tasarımların son derece özel olduğu göze çarpmaktadır.

Ürünlerde kullanılan kumaşın su geçirmez ve kirlenen bölgenin kolay temizlenme özelliğine sahip olması müşterileri memnun etmektedir. Rahat ve huzurlu ortamlar için kaliteli malzemeler tercih edilmelidir.

habil-country-koltuk-takimi pandorya-chester-koltuk-takimi magazin-koltuk-takimi alaska-koltuk-takimi sinyor-koltuk-takimi sinyor-nubuk-koltuk-takimi lizbon-avangarde-koltuk-takimi

Yorum Ekle