Evgör ’den Büyük Fırsat; İndirimli Koltuk Takımları

Evgör mobilya, düğünlerin çoğaldığı bu bahar aylarında, yeni evli çiftlere yardımcı olmak için bazı koltuk takımlarında büyük bir indirim kampanyası başlattı. Pek çok modeli ve tarzı kapsayan indirimli koltuk takımlarına birlikte bir göz atalım istedik.

glory-puflu-koltuk-takimi-puf-hediyeli-ozelkampanyali-73502-13-B

 

Rengarenk ve çiçekli desenleriyle Glory indirimli koltuk takımı, yazın çiçeklerini oturma odalarınızda açtırıyor. Cıvıl cıvıl renkleriyle neşe ve enerji ile birlikte şıklık ve rahatlığı bir arada sunan Glory koltuk takımı ile yaşayan bir oturma odası yaratabilirsiniz. Aynı zamanda yatak olarak da kullanabileceğiniz takımda, koltuğu yerinden oynatmadan açabilmeniz için özel bir mekanizma kullanılmış. En kaliteli malzemelerden üretilmiş takımda, aynı zamanda temizlik açısından kolaylık sağlamak için fermuarlar kullanılmış. Puf hediyesi de olan bu güzel takımı, şimdi Evgör Mobilya’dan indirimli fiyatıyla almak çok kolay.

aycicek-koltuk-takimi-39719-36-B

 

2015’in moda renkleriyle hazırlanmış Ayçiçek indirimli koltuk takımı 2 adet 3lü ve 1 adet berjerden oluşuyor. 3lü koltukların yatak olabilme özelliği var. Takımı orijinal şekliyle alabileceğiniz gibi; tek tek de alabilme imkanı tanıyan Evgör Mobilya, aynı zamanda size bu takım için farklı renk ve kumaş seçenekleri de sunuyor.

olivyum-koltuk-takimi-koltuk-takimlari-296-21144-43-B

Yine farklı renk ve kumaş kombinasyonları ile alabileceğiniz Olivyum, indirimli koltuk takımlarının içinde yer alıyor. Özel silinebilir kumaştan üretilmiş takımın 3lükoltuğu oldukça geniş bir yatağa da dönüşüyor.Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat yapan Evgör Mobilya, ayrıca kredi kartına taksit imkanı da sunuyor. Yazın yaklaştığı bu günlerde pek çok yeni tasarım üründede indirim uygulayan Evgör mobilya, indirimli koltuk takımlarıyla dikkat çekiyor.

Yorum Ekle