En Uygun Puf Modelleri

Puf Modelleri her yıl değişiyor. Değişmesinin yanında puf modelleri evlere dekor amaçlı gerçekten büyük yenilikler kazandırıyor.

Uygun olan puf modellerini seçmek size düşüyor. Ama bu sezon tasarımcılar seçimlerinizi kolaylaştıracak puflar tasarlamış. En Uygun Puf Modelleri kullanırken salonlarınızın ve oturma odalarınızın ne kadar uzunlukta olduğu, pufu nerede ve ne amaçla kullanacağınız bunlara dikkat ederek seçimlerinizi yapın.

puf-modelleri

Sizlere bu konuda yardım etmek için örneklerimizi hazırladık. Salonun köşe bölümüne tekli ve renkli bir tek koltuk koyun. Hemen koltuğun önüne renkli ve kesinlikle ufak boyutta olan bir puf. Buradaki amaç pufun üzerine oturmanız için değil, dekor kurmak için. Çünkü tarz Puf modelleriyle beraber yapılan dekorlar o kadar hoş gözüküyor ki, insanlar büyüleniyor.

pufmodelleri

Salonlarınızın da havası değişmiş oluyor. Bazıları odalarının birini sadece Şark köşesi yapmak için ayırır. Şark köşe takımları farklıdır ama kenar bölümlere büyük ve yatay olarak uzanan puflar odanıza büyük bir dekor havası katacak. En Uygun Puf Modellerinde bu sezon renkli bir dünya var. İlkbahar aylarına uygun olan çiçekli süsler hakim. Puf modellerinin boylarında kibar bir havaya sahip.

Sizde puf modellerini kullanacağınız bölgelere uygun şekilde seçin. Ancak bahçelerde kullanım açık daha fazla puf ve uzunluk olarak da yatay şekilde, kalabalık olduğunuz zamanlar için puflarınızı seçin.

Yorum Ekle