Dünyanın En Acayip Mobilyalı Evi

Muazzam güzellikte aynı zamanda değişik mobilya sistemi ile döşenmiş tanımadığınız bir eve girseniz ilk ne hissederdiniz.?

Normal sıradan evlere göre çok değişik normal ev kapıları gibi değilde enteresan ve bir o kadar da güzel olan girişindeki kapıyı gördüğünüz anda o eve girmeden ev hakkında aklınızda sorular ve düşünceler belirirdi muhtemelen. Hayal gücümüzü biraz daha zorlarsak eğer tek bir dokunuşla istediğiniz şekile giren bir yemek masası olsa süreki akşam yemeğine misafir davet etmek isterniz bu şık göz alıcı yemek masası ‘nı görmesi için.

Ya da duvara gömmeli bir Televizyon ünitesi düşünün televizyona uzak kaldığınız anda bir tuş ile televizyonun size doğru yaklaşması kadar güzel bir durum olabiir mi ? Teknolojinin geldiği son noktada bunları aslında hayal gücünüz ile düşünmenize gerek kalmıyor bunlar gerçek hayattada olabilen bir donanım teknoloji türü olmaya doğru adım adım ilerliyor artık.

Oturduğunuz tek kişilik ev koltuğunun tıpkı ofis mobilyaları ‘nda olduğu gibi istediğiniz zaman geriye doğru yaslayıp rahat bir şekilde oturmayı da söyleyebiliriz bu konuda. Mutfağınız da fazla yer kaplayan masayı değiştirmek yerine katlanabilir şık bir donanım olmasını isteye bilirsiniz. Bu hayal gücünüzün değil gerçeğin bir yansıması olabilir eğer siz isterseniz.

”Keşke benim evim böyle olsaydı” ”İnanılmaz, Acayip Bir şey” Hangi cümle size daha yakın olur diye düşünmeden edemezsiniz elbette. Peki böyle bir durumda bu ev sizin olsaydı, Misafirlerinizin hayran bakışları sizi elbette çok fazla memnun edecek evinizden dışarı çıkmak istemeyecektiniz. -Ahh Ahh Keşke..! Dememeniz için göz alıcı dekor ev ürünlerimize bakıp bir daha düşünmenizi öneriyoruz…avangarde-salon-takimlari-29-49629-86-B tullu-yatak-odasi-takimlari-60972-10-B

Yorum Ekle