Düğün Paketlerinde Beyazın Büyüsü

Evlenme arifesinde olan çiftlerin mobilya seçmeden önce dekorasyon dergileri ve mağazaları dolaşarak fikir almaları, ev dekorasyonunu planlamada çok yardımcı olacaktır. Seçimlerinizi öyle yapın ki hem kullanışlı hem kaliteli olsun. Fazladan yer kaplayacak hiçbir mobilya almamaya özen gösterin. Evlenirken doğru mobilya almak çok önemlidir. Eğer doğru seçimler yapmazsanız çok kısa bir süre sonra, tekrar mobilya almak zorunluluğunda kalabilirsiniz. Günümüzde birçok büyük firma yanlış seçimler yapmanızı engellemek için düğün paketleri hazırlıyor. Evgör Mobilya bu firmalardan, en güvenilir ve en büyük olanlarından biri. Evgör size kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalar sunarken, evinizi şık ve alımlı gösterecek tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor.

alanya-dugun-paketi-97137-16-B

Bakımı biraz zor olmasına rağmen evinizde kullanabileceğiniz en güzel renk beyazdır. Her renkle kombinleyebileceğiniz beyazı; koltuk, mobilya, halı, perde gibi tüm evinizde bolca kullanabilirsiniz. Salonda beyaz koltuk takımı çok ferah ve şık bir görünüm oluşturur ama temizlemesi kolay bir kumaşla kaplanmış olmasına dikkat edin. Salon gibi geniş alanlar için düğün paketinizde beyaz bir koltuk takımı mükemmel bir seçimdir. Koltuk takımınızı turkuaz gibi coşkulu bir renkle kombinlemek, hem ferah hem canlı bir görünüm oluşturur.

hurrem-dugun-paketi-195739-81-B

Beyaz ağırlıklı bir ev düşünüyorsanız perde, halı gibi tamamlayıcı öğeleri de uygun ve uyumlu renklerde tercih etmelisiniz. Perdeleriniz ya da halınız da sezonun en gözde renklerinden turkuazı kullanabilirsiniz. Hem sakin bir görünüm katacaktır hem de oldukça güzel bir ahenk yaratacaktır.

hurrem-dugun-paketi-195737-81-B

Salonunuzda yakaladığınız bu şıklığı düğün paketleri sayesinde tüm evinizde uygulamanız mümkün. Böylece genel olarak aynı çizgide konforlu kullanışlı ve şık bir eve sahip olabilirsiniz.

Yorum Ekle