Düğün Paketi Seçerken Dikkat!

Yeni evlenecek çiftler hazırlık döneminin de heyecan ve kararsızlığı bir arada yaşayabiliyorlar. En sık yaptıkları hatalardan biri de mobilya seçimini yaşayacakları eve karar vermeden önce yapıyor olmaları. Bazen de küçük ebatlı bir eve büyük hacimli eşyalar satın alıyorlar. Mobilya mağazasında görüp beğendikleri mobilya ve koltuk takımları eve gelip yerleştirildiğinde de problemler ortaya çıkıyor. Doğru düğün paketini seçmek için alışverişe çıkmadan önce eşyaları yerleştireceğiniz evi gözlemlemek ve ölçülerini almak bir noktada sizi problemlerden de kurtaracaktır.

suarez-dugun-paketi-99504-16-B

Almanız gereken mobilyanın boyutlarını belirlemenin en iyi yolu bir kroki üzerinde ölçülendirmektir. Böylece mobilyanızın boyutlarının nasıl olması gerektiği konusunda bir fikrinizde olur. Evde depolama alanı çok önemlidir düğün paketi alırken evde depolama alanları bırakmayı unutmayın.

 

Düğün paketi seçiminde en önemli unsurlardan biride birlikte karar vermektir. Ev dekorasyonuna çiftlerin birlikte karar vermesi o evdeki mutluluğu ve huzuru arttırır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz mobilyalara sahip olabilmek için, ne istediğinize birlikte karar vermenin önemi büyüktür. Bütçenizi de belirledikten sonra ne istediğinizi bilmenin rahatlığı ile düğün paketi seçiminizi yapabilirsiniz. Bütçe belirlerken mağazaları gezip, fiyat toplayıp bir düğün paketinin size maliyetini hesaplayabilirsiniz. Alacağınız üründe yalnızca fiyata odaklı olmak, kalitesiz ürünler almanıza ve fiyat performans karşılaştırması yapıldığında, uzun vadede daha maliyetli bir ürünü almanıza neden olur.

legona-koltuk-takimi-66049-10-B

Düğün paketi alırken istediğiniz her şeyi size sunmasına çok özen gösterin. Modelinden kumaş seçimine, kapak sayısından çekmece genişliğine kadar her detay ev dekorasyonunda büyük önem taşır. Artık günümüzde her bütçeye uygun düğün paketi üretilmektedir. Önemli olan kaliteli, kullanışlı, size hitap eden, evinizle uyumlu, takımı seçebilmektir.

Yorum Ekle