Doğayı Tercih Edenlerin Seçimi Country Yemek Odası

Evinde doğallığı tercih edenlerin seçimi olan ‘Country Tarzı’, sıcaklığı, samimiyeti ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlerin seçimi olmaya devam ediyor. Country tarzını seven dekorasyon tutkunları, tüm evinde bu tarzın izlerini yansıtacak mobilyaları tercih ediyor. Country yemek odası da bunlardan biri. Beyaz ya da vintage yani eskitme görünümlü bu mobilyalar eski görünüme sahip olsalar da bu günün teknolojisi ile üretilmiş sağlam ve sağlıklı mobilyalardır.

destina-country-yemek-odasi-55469-71-B

 

Doğanın esintilerini evinize taşımaktan hoşlanıyorsanız ve stil sahibi bir yemek odası yaratmak istiyorsanız country yemek odaları tam size göre demektir. Geçmişle günümüzü bağlayan bir köprü görevi üstlenen country yemek odası takımları, pastel renklerin ön planda olduğu, çoğunlukla çiçekli desen ve renklerin kullanıldığı, eskitme, ceviz, akça ağaç tonları ya da beyaz tonlar üzerine kuruludur.

aspendos-country-yemek-odasi-3-64498-11-B

 

Yaşarken içinde kendinizi huzurlu hissedeceğiniz ortamlar yaratan bu takımlar, yalnızca kaliteli malzemesi ve seçkin tasarımlarıyla değil her tür mekana mükemmel uyum sağlayan estetik anlayışını da beraberinde getirir. Doğanın tüm renklerini içinde yaşatabileceğiniz country yemek odanızın dekorasyonunda, koyu tonlardan, parlak renklerden kaçınmanızı, çok abartılı aksesuarları kullanarak, odayı boğmamaya özen göstermenizi öneririz.

country-antik-yemek-odasi-country-yemek-odalari-327-26929-52-B

 

Pastel tonlar, renkli ama sade şıklıklar bu tarzda göz dolduran ferah sıcacık yemek odaları yaratır. Çiçekli dekoratif aksesuarlarla, country yemek odanızı içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir yaşam alanına dönüştürmenizi mümkün kılar.

Yorum Ekle