Doğa’ya Dokunuş; Country Koltuk Takımları

Çiçekli desenleri, doğanın renkleri ve zaman zaman eskitme görüntüleriyle Country koltuk takımları, günümüzde en çok tercih edilen stillerden biri konumunda. Evine doğanın renklerini taşımak isteyenlerin tercih ettiği bu tarza, doğallığın şıklıkla birleşimi de denebilir.

habil-country-koltuk-takimi-38630-67-B

 

Çok zarif, güzel ve mütevazi olmasına rağmen aynı zamanda sıcacık ve samimi bir oturma odası yaratan Country koltuk takımları, pastel tonlarıyla bulunduğu ortama huzur veren bir yapıya sahiptir. Evinizde renklerin coşkusunu yaşatmayı sevenlerdenseniz, country sizin tarzınız da demek mümkün.

lozan-country-koltuk-takimi-52559-91-B

 

Şehirlerarası yolculuk ederken arabanın camından baktığınızda görebildiğiniz tüm renkler Country koltuk takımları ile evinize taşınır. Zaman zaman çiçekli desenlerle, zaman zaman rengarenk yastıklarla evinizde doğanın pastel renklerini kullanarak göz alıcı ve keyif veren oturma odaları yaratabilirsiniz.

bergamo-country-koltuk-takimi-58736-10-B

 

Açık renkli ahşap malzemeler, eskitme görünümler ve lake cilalanmış mobilyalar country tarzı koltuk takımları nın en belirleyici özelliklerinden bir diğeri olarak göze çarpar. Bambu ve hasır malzemeler ise country tarzınızı bahçelerinize yansıtan malzemelerdir.

Country tarzı koltuk takımlarının bir diğer belirgin özelliği ise el işçiliğidir. Ahşap aksamda uygulanan bu yapı klasik ve Avangarde ’da olduğu gibi yoğun değil, gözünüzü yormayacak bir estetiği sağlayacak şekilde tasarlanarak uygulanır.

Yorum Ekle