Dekorasyonda Renkli Camlar

dekorasyondaki-renkli-camlarEstetik olarak göz zevkinizi tatmin edebileceğiniz ve kendinizi mutlu hissedebileceğiniz ortama sahip olabilmek için istediğiniz alana ulaşabilmeniz için renkli camları tercih edebilirsiniz.

Geriye dönme modası, hızlı bir şekilde öne çıkan Retro ve Vintage tasarımlarının etkisi ve bu hava ile özdeşleşen modern görseller de söz konusu olduğu zaman dekorasyonda çeşitli hallerde renkli camlar karşımıza çıkmaktadır.

Renkli cam vazolar: Ofisin veya evin çeşitli yerlerinde süsleme amacı ile kullanılabilecek renkli cam vazolar modern dekorasyon tarzını ve eskiye dönük dekorasyon tarzını benimseyebilmiş olan kişiler için daha ideal seçimler arasında yer alır. Almak isteyebileceğiniz dekoratif vazolar için seçiminizi renkli cam seçeneklerinden yana kullanabilirsiniz.

renkl-cam-vazolar

Vitray camlar: Biraz klasik bir tarzı çağrıştırıyor olabilir unutulmaya başlanmış olan el sanatı sayesinde evinize renkli bir ışıklandırma oluşturabilirsiniz. Geniş salonlarınızda olan yerden tavana kadar cam kapılar için veya televizyon ünitesi ya da gondol setleri gibi takımlarınızda bulunan camlar için bu değişik el sanatının şekillerini kullanmanız dekorasyonunuza hareket ve şıklık katacaktırvitray-camlar

Renkli cam biblolar: Televizyon ünitelerinizi, sehpalarınızı ve gondol setlerinizi değiştirmek için kullanacağınız biblolarınızı renkli cam modeller üzerinden tercih yapmanız sayesinde daha modern ve şık bir görüntüye kavuşmanız mümkündür. Pratik temizlenmelerinin yanı sıra çeşitli figürlerdeki bibloları kullanmanıza da imkan sağlıyor olması açısından seçiminizi renkli cam biblolardan yana kullanabilirsiniz.renkli-cam-biblolar

Renkli cam sehpalar: Hem modern hem şık hem de rahat bir görüntüye sahip olabilmek için ihtiyacınız olan şeyler olarak karşınıza çıkan renkli cam sehpaları dekor açısından tercih edebileceğiniz gibi kullanımının rahat olması ve kaliteli bir görünüm sunması bakımından da tercih edilebilir.

renki-cam-sehpalar

Yorum Ekle