Country Tarzı – Yükselen Trend

Uzun süredir saklandığı yerden çıkan Country tarzı günümüzün yükselen trendleri arasında yerini aldı.

Modern ile doğayı birleştiren kimilerinin kırsal olarak tanımladığı bu tarz, evinde sade doğal ama şık bir görünüm isteyenlerin tercihleri arasında en ön sıraları çekiyor. Kısaca günümüzün Yükselen Trendi Country tarzı.

1

Buz Mavisi Country Koltuk Takımı

Birçok insan Country tarzının koyu renklerden meydana gelen ağır bir havası olduğunu zannediyor. Ancak bilinenin aksine Country tarzının renkleri, ilham kaynağı doğa olduğu için pastel tonlar ve toprak rengidir. Doğaya baktığınızda gördüğünüz renkler günümüzün yükselen trendi country tarzının da renk skalasını oluşturur. Çiçekli ve ekoseli modellerde kırmızı, mavi ve yeşil gibi tonlara rastlamak mümkündür. Genelde tonlar hep pasteldir. Zaman zaman yine pastel tonlarda renkli yastıklar tamamlayıcı unsur olarak kullanılır. Yeni ve eskitilmişin karışımıdır Country tarzı. Sade, samimi, basit ama bir o kadarda şık bir salon istiyorsanız Country tarzı tam size göre.

2

Everest Country Koltuk Takımı

Country tarzında koltuklar geniştir. Görselliğe hitap ederler ama aynı zamanda konforludurlar. Döşeme desenleri ekoseli, çiçekli ya da düz olarak değişiklik gösterebilir. Hatları yuvarlaktır. Eski dönemlerde, ahşap akşamlarda el oyması sıklıkla görülen bir öğeydi. Günümüzde el oyma işçiliğinin modernliğe yenilmesiyle ahşap aksamlar yerlerini çoğunlukla açık renk ahşap, zaman zaman eskitme bazen de beyaz görünümlere bıraktılar.

3

Lozan Country Koltuk Takımı

Dekoratif ürün kullanımında; topraktan yapılmış ürünler, seramikler ve eskitme aksesuarlar Country tarzı salonların vazgeçilmezidir. Eviniz size aittir ve tabii ki siz ve sizin zevklerinizi yansıtmalıdır. Yine de karmaşadan uzak kalmanız ve sadeliğe yönelmeniz, Country tarzında döşediğiniz salonunuzda dikkat etmeniz gereken en önemli konudur.

Yorum Ekle