Bütçenize Uygun Şık Düğün Paketleri

Evlilik kararı zor bir karar. Kişilerin hayatlarında verdikleri en önemli kararlardan biri. Son derece telaşlı geçen bu dönemde, çiftler hem düğün organizasyonu ile uğraşırken, hem de yeni bir ev kurmanın telaşını yaşıyorlar. Yeni bir ev kurmanın en zor kısmı ise bütçeye uygun, aynı zamanda zevklerine uygun mobilyaları seçmenin sıkıntısı oluyor. Bu anlamda Evgör Mobilya gibi bazı büyük firmaların düğün paketleri yeni evlenen çiftelere bu zorlu seçimlerinde oldukça yardımcı oluyor.

suite-dugun-paketi-99533-17-B

 

Bu büyük mağazalar, içinde evinizin dekorasyonunu sağlayacak tüm mobilyaların bulunduğu düğün paketleriyle çiftlerin ev kurma telaşını yarıya indiriyorlar. Tüm evinizi çok uygun fiyatlarla istediğiniz stilde dekore etmek, 2015 in birbirinden şık düğün paketleri ile çok kolaylaşıyor. Bu paketlerden biri olan Revola düğün paketi; yatak odası, yemek odası ve koltuk takımından oluşuyor

suite-dugun-paketi-99534-17-B

 

Yatak Odası takımında gardrop, karyola, şifonyer ve 2 adet komodin bulunuyor. Açık renkler ve çiçek desenleri kullanılarak oluşturulmuş pakette; Revola yatak odası ve yemek odası takımı, Barbados koltuk takımı ile kombinlenmiş. Sade, şık ve samimi bir ev vadeden takım, özenle seçilmiş kumaşı ve kalitesi ile göze çarpan ürünlerden biri.

suite-dugun-paketi-99535-17-B

 

Koltuk takımında 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmakta. Üçlü koltuklar aynı zamanda yatak olma özelliğine de sahip. Böylece yatılı misafirlerinizi ağırlamak için başka bir odaya ya da yatağa ihtiyaç duymuyorsunuz.

suite-dugun-paketi-99532-17-B

 

Son derece estetik bir tasarıma sahip paketin yemek odasında; konsol, gümüşlük, yemek masası, TV sehpası ve 6 adet sandalye bulunuyor. Ferah dokusu, estetik tasarımı ve uygun fiyatı ile Revola düğün paketi yeni evlenen çiftler için ideal bir mobilya seti.

Yorum Ekle