BU ÜÇLÜ “AŞK” VAAT EDİYOR.

AŞKIN RENGİ KIRMIZI

Aşk koleksiyonun sadece rengiyle değil kalitesiyle de farkını ortaya koyuyor. En ünlü yuvarlak yatak modelimiz ile birlikte size tavsiye edeceğimiz bu takım kırmızı serisiyle aşıklara hizmet ediyor. Sevgililer gününe özel üçlü set hem kırmızı hem kaliteli hem de göz alıcı…

Evgör ‘ün sevgililer günü için hazırladığımız kırmızı üçlü öne çıkıyor.

daisy-yuvarlak-yatak

Türkiye ‘de bulabileceğiniz en sağlam yuvarlak yatak modeli olarak satışa sunduk. Işıklı model seçeneği ile 2013 yılının en çok tercih edilen yuvarlak yatağı olarak liste başında yerini alan bir modeldir.

kinos-klasik-josefin

Seyahatlerdeki yorgunluğunuzu atacağınız bir dinlenme koltuğu ise üçlünün değişmez ürünüdür. Günün yorgunluğunu ve stresini dinlenerek geçireceğiniz kırmızı josefin modelimiz farklı kumaş alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Kleopatra dinlenme koltuğu olarak ünlenen bu model tüm yorgunluğunuzu alacaktır.

swarovski-tasli-puf

N110SW kodlu pufumuz ise takımın son ürünüdür. Swarovski Taşlı Puf olarak tasarlanan pufumuz duvar kenarında ya da dekoratif olarak kullanabilirsiniz. 1.sınıf ithal bir kadife kumaş ya da 1.sınıf suni deri olarak tasalandı. Özel yapım swarovski taşlı ve kontra takviyeli iskelete sahiptir.

Ölümsüz aşkı isteyenlere sonsuza kadar kullanacakları “kırmızı üçlü” göz kırğıyor.

Kırmızı yuvarlak yatak, josejin ve pufu 4390 TL ‘ye satın alabilirsiniz.

Neden bu üçlü?

Bu üçlüyü %15 inidirimli olarak satın alabilirsiniz. Sadece sevgililer gününe özel değil, Evgör enerjisini de yansıttığı için bu üçlünün “kırmızı” olmasına karar verildir.

Yorum Ekle